فهرست
دردسر شیرین/ استقلال، تیم کاپیتان ها
دردسر شیرین/ استقلال، تیم کاپیتان ها

دردسر شیرین/ استقلال، تیم کاپیتان ها

آی اسپورت- با حضور سرور جپاروف و احتمال بالای استقلالی شدن آندرانیک تیموریان، این تیم به محل تجمع بازیکنانی تبدیل می شود که انواع و اقسام بازوبندهای کاپیتانی را به بازو می بندند.

 

روزبه چشمی: در آخرین تصاویر تیم امید و بازیهای رسمی این تیم، روزبه چشمی با بازوبند کاپیتانی جلوتر از هر بازیکن دیگری وارد زمین می شد.

 

بهنام برزای :او توسط «دار و دسته» محمد مایلی کهن به تیم امید برای بازیهای مقدماتی المپیک 2016 دعوت نشد درحالیکه پیش از حضور این «کادر»، کاپیتان این تیم بود.

 

امید نورافکن: او بازیکن تیم ملی جوانان است و البته کاپیتان این تیم.

 

آندرانیک تیموریان:هنوز استقلالی شدنش قطعی نیست ولی او به عنوان کاپیتان تیم ملی وارد باشگاه می شود تا مذاکره کند.

 

سرور جپاروف: این درست که در بازیهای مقدماتی جام جهانی، پشت سر عادل احمدف وارد زمین می شود ولی پیش از آن و درست از روز خداحافظی میرجلال کاسیموف و نیمکت نشین شدن الکساندر گینریخ، کاپیتان تیم ملی ازبکستان بود.

 

مهدی رحمتی و خسرو حیدری: کاپیتان های اول و دوم استقلال در این فصل هستند. جالب اینکه بازوبند در این فصل به امید ابراهیمی و یعقوب کریمی هم رسیده است.

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-01-15 20:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
تونبا
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۳۸
استقلال الان 13 تا هافبک داره .... حداکثر 4 نفرشون می تونن بازی کنن .... بقیه باید چی کار کنن؟ ...... (جبارف - تیموریان - بختیار - روزبه - امید ابراهیمی - فرشید باقری - فرشید اسماعیلی - محسن کریمی - جابر انصاری - بهنام برزای - حقدوست - یعقوب کریمی - خسرو حیدری)
۵
محمد
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۱۷
خدایش منصوریان هرچه بازیکن اسمی بود بدون توجه به نیازهای واقعی تیم جوان شده استقلال که سوم لیگ و فینالیست جام حذفی بود .به دو سه برابر قیمت واقعی (میلیاردی )خرید. حالا هم دو بازیکن با مجموع سنی 70 سال با میلیاردها تومان گرفته. یعنی یک عاقل تو این باشگاه نیست جلوی ایشان را بگیرد.از الان باخت به السد و نهایتا رتبه چهارم تا هشتم در لیگ مشخصه. جام حذفی را هم که استاد کرد.
۴
روح الله
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۱۴
استقلال الان بیشتر به یک مهاجم خوب گلزن ویک هالک طراح ششدانگ نیاز داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر