فهرست
انتخابی برای رفع مسئولیت: زنگا به جای تریم؟
انتخابی برای رفع مسئولیت: زنگا به جای تریم؟

انتخابی برای رفع مسئولیت: زنگا به جای تریم؟

آی‌اسپورت-مدیران استقلال به دنبال جانشینی برای منصوریان‌اند و گویا نزدیک‌ترین گزینه‌ها فاتح تریم ترک و والتر زنگا ایتالیایی هستند. گویا با توجه به قیمت بالای فاتح تریم و بودجه محدود استقلال مذاکرات دو طرف با توافق همراه نشده و فاصله استقلال و تریم زیاد است. در چنین شرایطی مدیران استقلال کمترین زحمت ممکن را کشیده و به پیشنهاد مک درموت برای توافق با والتر زنگا آماده می‌شوند. مربی ایتالیایی که سال‌هاست در حوزه خلیج فارس ناموفق بوده است. النصر عربستان، و امارات و الجزیره از جمله تیم‌هایی بوده‌اند که زیر نظر زنگا دورانی ناکام داشته‌اند که در انتها با اخراج مربی ایتالیایی همکاری به پایان رسیده. تیم‌هایی با امکانات و بودجه چند برابر استقلال که شرایط برای موفقیت کاملا فراهم بوده. آخرین باشگاه او هم در سال 2016 ولورهمپتون بوده. استقلالی‌ها اما بی‌توجه به این رزومه فقط برای رفع مسئولیت درباره جذب یک مربی نسبتا نامدار خارجی دست روی زنگا گذاشته‌اند و مذاکره مک درموت دستیار سابق زنگا با این مربی کار مدیران را راحت‌تر کرده است.

 حتی اگر بهانه بودجه محدود از طرف مدیریت باشگاه مطرح شود باز هم نمی‌توان به این راحتی به گزینه‌ای در حد زنگا رسید. مربیان دیگری هم هستند که به اندازه فاتح تریم گران نیستند اما از نطر دانش گام‌های بلندی از والتر زنگا پیش هستند. مدیریت باشگاه باید برای فردای استقلال برنامه داشته باشد اما گویا آن‌ها فقط به فکر امروز و "گرفتن بهانه انتقاد" از هواداران هستند و برای‌شان فرقی ندارد که مربی خارجی‌ای که می‌آورند چقدر برای آینده باشگاه مفید خواهد بود. البته این راحت‌اندیشی هیئت مدیره هم تقصیر وزارت ورزشی است که ترکیب مدیریت باشگاه، زمان فعالیت‌شان و البته پاسخگویی‌شان به مشکلات پیش آمده و مسئولیت پذیری‌شان را کاملا مبهم پیاده سازی می‌کند. وزارتی که قطعا می‌‌تواند وارد ماجرای جذب مربی خارجی شده و حتی فاتح تریم گرانقیمت را به تهران بیاورد.

۱۶ ۴  
آی اسپورت
2017-09-22 23:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
محسن
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۲۰
این که عملا و محرز و مسلم از منصوریان بدتره!!!!
شاهین
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۳۲
دوستان آی اسپورت چه حرص و جوشی می خورند..
۲۰ میلیارد برای تریم را باشگاه استقلال چگونه تامین کند؟؟
۶ ۱
فاتح خودش گفته از بچگي عشق به تمرين در زمين مرغوبكار داشته و درسته سعادت نداشته ولي دلش ميخواد هر جور شده دينش رو به ناصر و منصور ادا كنه و دو ركعت نماز و فاتحه بخونه بالا سر مزارشون
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۳۶
.
معین
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۲۸
تیتر فردای ای اسپورت
انتخابی برای رفع مسئولیت صمد مرفاوی به جای زنگا!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر