فهرست
سوژه آنلاین: نان آور 15 خانواده!
سوژه آنلاین: نان آور 15 خانواده!

سوژه آنلاین: نان آور 15 خانواده!

آی اسپورت - سوژه های امروز را از رامین رضاییان شروع می کنیم. در شرایطی که مهدی طارمی دیروز به خاطر رفیقش خودش را به خطر انداخته و به برانکو توصیه کرده که از رامین در ترکیب استفاده کند، مدافع ملی پوش پرسپولیس، کماکان ترجیح می دهد از سیاست سکوت و عدم اعتراض استفاده کند تا شاید دل برانکو به رحم بیاید. این وسط محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس به دلیل جالبی درباره نیمکت نشینی رضاییان اشاره کرده و گفته:" فعلا برانکو او را در تیم نمی‌گذارد و می‌گوید رضاییان آماده نیست! او بر این باور است که این بازیکن با تیم هماهنگ نیست. البته ممکن است او به زودی برای تیم بازی کند.» احتمالا آن رضاییانی که ما در بازیهای تیم ملی می بینیم، یک رضاییان دیگر است.

رامین رضاییان
خوش و بش رامین رضاییان و علی دایی

بازیکنان سابق نفت شدیدا از دست این تیم و مدیرانش به خاطر عدم پرداخت مطالباتشان ناراحت هستند اما آتیش علیرضا بیرانوند از بقیه نفتی های سابق تندتر است. گلر یک تیم ملی دیروز آنقدر عصبی بود که بعد از پایان بازی مقابل رختکن نفتی ها حرکت ناشایستی انجام داد. بیرانوند البته برای عصبانیتش دلیل دارد. خبرآنلاین از قول او نوشته: نفت در سه سال اخیر برند شده و این حاصل تلاش ماست. آقای زنگنه خرج یك خانواده را می‌دهد اما من خرج 15 خانواده را می‌دهم. بهنام پیشرو می‌گوید از پرسپولیس پول بگیرید. دارم دیوانه می‌شوم. گلرخسار را فقط كنار علی دایی می بینیم كه دارد عكس یادگاری می‌گیرد. شركت بهنام پیشرو، باشگاه نفت را نابود می‌كند.

علیرضا بیرانوند
علیرضا بیرانوند


سری هم به اصفهان بزنیم. دیروز محرم نویدکیا می خواست به طور رسمی از میادین فوتبال خداحافظی کند که احسان حاج صفی دست او را گرفت و نگذاشت برنامه خداحافظی اش تمام شود. حرکتی که هیچ کدام از اصفهانی ها پاسخ مناسبی برایش نداشتند. گفته می شود از آنجایی که سپاهان بازنده دربی اصفهان بوده، حاج صفی مانع خداحافظی محرم شده و اگر سپاهان بازی دیروز را می برد، او قطعا چنین کاری را انجام نمی داد.

احسان حاج صفی و محرم نویدکیا
احسان حاج صفی و محرم نویدکیا

حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال مردی برای اظهار نظرهای جالب و البته حاشیه ای است. زمانی در تازه ترین صحبتهایش، وقتی بحث به بختیار رسیده، به خبرنگار تسنیم گفته که قطعا رحمانی در اردوهای بعدی تیم ملی حاضر خواهد بود. احتمالا کی روش لیست نفرات مورد نظرش را ابتدا با ایشان چک و بعد بازیکنانش را انتخاب می کند.

حسن زمانی
حسن زمانی

سوژه آنلاین را با یک خبر اقتصادی ورزشی به پایان می رسانیم. علی قنبری معاون وزیر جهاد کشاورزی در خصوص عدم پرداخت بدهی 25 میلیارد تومانی "م.پ" پسر اسطوره فوتبال ایران به شرکت بازرگانی دولتی ایران بابت خرید برنج و شکر بعد از گذشت بیش از یک و نیم سال گفته: آقای "م.پ" قول داده است که طلب خود را به شرکت بازرگانی دولتی ایران پرداخت کند و ضمانت‌نامه ارائه دهد، اما ما نیز در این خصوص شکایت‌نامه خود را تنظیم کرده‌ایم.وی در خصوص ملکی که "م.پ" از بستگان درجه‌یک خود به‌عنوان وثیقه در منطقه لواسانات در گرو گذاشته است افزود: ملکی که "م. پ" در گرو شرکت بازرگانی دولتی برای خرید برنج و شکر (به مبلغ 25 میلیارد تومان) قرار داده در مرحله کارشناسی قیمت است تا درصورتی‌که فرد یادشده بدهی خود را تسویه نکند، ملک وی به مزایده گذاشته‌ شده و به فروش برسد. ملک وی در مرحله ارزیابی و قیمت‌گذاری است و با رأی دادگاه می‌توانیم ملک را به فروش برسانیم. او قول داده است که بدهی خود را پرداخت کند اما درصورتی‌که بدهی خود را پرداخت نکرد ملک وی به فروش می‌رسد.پسر اسطوره فوتبال ایران که اواخر سال 93 از شرکت بازرگانی دولتی برنج و شکر نسیه در قبال رهن یک ملک خریده بود، باگذشت بیش از یک سال و نیم 25 میلیارد تومان پول دولت را پس نداده و در ماه‌های گذشته نیز با تنظیم شکایتی در دادگاه خواستار ابطال سند رهنی شده است.

 

آگهی مزایده
آگهی مزایده

 

کد خبر: 9408

۲ ۱  
آی اسپورت
2016-10-16 09:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۱ نظر
برزو
يكشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۰
پسر علي پروين به چه حقي از دولت اينهمه پول گرفته؟ دولتي كه شب پرداخت يارانه ها رو مصيبت عظما ميدونه!؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر