فهرست
دکه آنلاین: کار «لوث» کی‌روش
دکه آنلاین: کار «لوث» کی‌روش

دکه آنلاین: کار «لوث» کی‌روش

آی اسپورت – خبر ورزشی تیتر یکش را به دو اتفاق مهم فوتبال ایران در 48 ساعت گذشته رخ داده. محرومیت تراکتورسازی و صحبتهای دیروز کی روش که باعث شده خبر ورزشی تیتر بزند: فیفا به تراکتورسازی شوک داد، کی روش به پرسپولیس. این روزنامه نگاه ویژه ای هم به بازی حساس امروز پرسپولیس و تراکتورسازی داشته است.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 17 بهمن

روزنامه گل به عنوان روزنامه نزدیک به سرمربی پرسپولیس سراغ پرفسور رفته تا واکنش او به صحبتهای دیروز کی روش را روی جلد ببرد. برانکو گفته با این صحبتها می خواهند تمرکز او را قبل از بازی با تراکتور بهم بزنند و به همین دلیل سکوت می کند. به جز بازی امروز پرسپولیس و تراکتورسازی، آخرین وضعیت تیم امیر قلعه نویی بعد از اعلام محرومیتش و احتمال حضور شهباززاده در فولاد هم روی جلد گل دیده می شود.

روزنامه گل
روزنامه گل 17 بهمن

روزنامه پیروزی بدون اشاره به صحبتهای دیروز سرمربی تیم ملی درباره برانکو و بازیکنان پرسپولیس، چنین تیتری را روی جلد برده: آقای کی روش دم فرگوسن گرم که با شما حرف زد. این روزنامه مدعی شده کی روش با صحبتهایش قبل از بازی با تراکتورسازی، به دنبال برهم زدن تمرکز بازیکنان ملی پوش پرسپولیس بوده. پیروزی به بهانه بازی امروز پرسپولیس و تراکتور از تیتر غیرت جواب تهمت استفاده کرده است.

روزنامه پیروزی
پیروزی 17 بهمن

همشهری ورزشی صحبتهای دیروز سرمربی تیم ملی را با تیتر کار"لوث" کی روش روی جلد برده تا نشان دهد که اصلا با حرفهای کی روش موافق نیست. این روزنامه مدعی شده منصوریان در جلسه آنالیز تیم السد، ژاوی را بازیکن متوسطی دانسته و البته به بازیکنانش توصیه کرده که او را مهار کنند. پیش بازی پرسپولیس و تراکتور هم روی جلد این روزنامه دیده می شود.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 17 بهمن

     
آی اسپورت
2017-02-05 08:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر