فهرست
آخرین وضعیت پادو؛ عمل جراحی به موقع
آخرین وضعیت پادو؛ عمل جراحی به موقع

آخرین وضعیت پادو؛ عمل جراحی به موقع

آی اسپورت – اطلاعات ضد و نقیضی درباره وضعیت لئاندرو پادوانی منتشر شده اما دکتر نوروزی پزشک باشگاه استقلال بهترین کسی است که می‌تواند در این باره اطلاع‌رسانی کند. صحبت‌های او را درباره وضعیت فعلی پادو بخوانید:

  • متاسفانه در حین بازی با فولاد در روز گذشته، پادوانی دچار مصدومیتی از ناحیه سر و گردن شدند که مستقیما با تدابیر خوبی که پزشکان تیم داشتند، مستقیما او به بیمارستان منتقل شد. دیدیم که ضایعه خیلی شدید است و MRI و سی تی اسکن انجام شد. با متخصصان خوب تهرانی هم مشاوره شد. باید هرچه سریعتر عمل می‌شد تا فشار از روی نخاعش برداشته شود.
  • خوشبختانه در عمل جراحی موفق شدند فشار را از روی نخاع بردارند. با توجه به فشاری که روی نخاع آمده نیاز به زمان هست اما منتظریم با توجه به شکستگی ایجاد شده در سر، شرایط عادی شود تا بتوانیم او را با اورژانس هوایی به تهران منتقل کنیم و با کمک دوستان و اساتید شکستگی سر این بازیکن را هم درمان کنیم.
  • خوشبختانه آمبولانس فورا او را به بیمارستان برده است. بیمارستان اول چون MRI نداشته به بیمارستان دیگری برده شده است. خوشبختانه در زمان مناسب پادوانی عمل شده است. او در حال حاضر به هوش آمده است. باید از گمانه زنی بپرهیزیم. حرف‌های ضد و نقیض زیادی مطرح شده است. ما از مردم می‌خواهیم برای پادوانی دعا کنند. او بسیار پسر خوبی است. فعلا تلاش پزشکان خوب بوده است.
  • من خیلی امیدوارم که او سلامتی‌اش را پیدا کند و برای ما سلامتی او مهم است. ان‌شاءالله که بتواند با سلامتی برگردد و منتظریم ببینیم چه می‌شود. ما با کمک مدیریت باشگاه تلاش می‌کنیم اگر جراحان اهوازی اجازه دهند، او را به تهران منتقل کنیم.

 

۲ ۴  
آی اسپورت
2018-02-25 19:22:00
نظر دهید

۴ نظر
مارال
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۳۷
با آرزوی موفقیت و سلامتی
۸ ۳
مامه تیام
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۴۳
بهتره دربی رو نبینی چون قراره بدجوری به تیم مورد علاقت تجاوز کنم به کمتر از 55555تا هم راضی نمیشم میخوام مثل دوست خوبم عمر الخریبین 55555بار جرتون بدم
۱
مارال
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۳۳
تو بهتره کلن حرف از دربی نزنی و نبینی آخه ممکنه هر لحظه سکته کنی و بیفتی بمیری !
۲
خسته
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۴۰
به مامه تیام:
تو شرافت نداری؟
معلومه پدر و مادرت خوب تربیتت کردن!!
بی شعور جوون مردم جونش در خطره و همه دارن اینجا براش آرزوی سلامتی میکنن، اونوقت توی بی فرهنگ بی اصل و نصب اومدی اینجا دری وری میگی؟
اینجا خونتون نیست که حرف هایی رو که تحویل ننه بابات میدی اینجا هم بنویسی!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر