فهرست
شوک به حسینی؛ رحمتی فیکس می‌شود
شوک به حسینی؛ رحمتی فیکس می‌شود

شوک به حسینی؛ رحمتی فیکس می‌شود

آی اسپورت – ماجرای ناراحتی سیدمهدی رحمتی از نیمکت‌نشینی در استقلال و بحث جدایی او در نیم‌فصل تا قبل از پایان یافتن پنجره نقل و انتقالات زمستانی بارها و بارها در رسانه‌های مختلف و به شکل‌های متفاوت مطرح شد اما سرانجام کاپیتان آبی‌ها با انتشار پستی در این تیم ماندنی شد تا پایانی باشد بر همه شایعاتی که در این مدت در این خصوص مطرح می‌شد‌. آخرین بحث در مورد جدایی مهدی رحمتی به بازی با تراکتورسازی بر می‌گشت که منصور رشیدی، مربی سابق این دروازه‌بان در گفت‌و‌گو با «گل» ادعا کرده بود که مهدی از این شرایط ناراحت است و به او گفته که از استقلال با تداوم این روند جدا خواهد شد‌. هرچند که رحمتی بعد از این صحبت‌های رشیدی در پستی اینستاگرامی از راحت بودنش در استقلال حرف به میان آورد و اینکه قصد جدایی از جمع آبی‌های پایتخت را ندارد‌. 

خیالش که راحت شد پست اینستاگرامی گذاشت

با این حال اینکه رحمتی این پست را بعد از صحبت‌های منصور رشیدی می‌گذارد و حرف از ماندن در استقلال و راحت بودن در این تیم به میان می‌آورد، گویا بی‌دلیل نبوده و شرایط ایجاد شده باعث شد تا او با خیال راحت چنین صحبتی را در صفحه مجازی خودش مطرح کند‌. شنیده‌های ما حکایت از آن دارد که رحمتی در تبریز از اتفاقات پیش آمده برای خودش ناراحت بوده است‌. مساله ای که با وینفرد شفر مطرح می‌شود و آنجا به سیدمهدی رحمتی از طرف یکی از دستیاران پیرمرد آلمانی تضمین داده می‌شود که به زودی بازی خواهد کرد و نباید نگران باشد‌. همین مساله باعث می‌شود رحمتی پروسه جدایی از استقلال را بایکوت و با تضمینی که از کادرفنی می‌گیرد حرف از راحت بودن در استقلال به میان ‌آورد و جدایی و بستن باروبندیل اش برای رفتن از جمع آبی‌ها را به ورطه فراموشی ‌سپارد‌.

عقاب آبی‌ها نیمکت‌نشین می‌شود

در حالی که طی این مدت رسانه‌های مختلف از رفتار حرفه ای رحمتی و تلاش او برای بازگشت به میادین حرف به میان می‌آوردند حالا گویا قرعه به نام او افتاده است و قول و قرار شفر با کاپیتان تیمش خیلی زود عملی شده است‌. در این خصوص شنیده می‌شود که قرار است شفر در بازی با پدیده حسینی رکورددار که این روزها در اوج آمادگی‌اش به سر می‌برد را در یک تصمیم عجیب نیمکت‌نشین و از رحمتی که اتفاقا در بازی رفت گل‌های بدی از پدیده توسط محمد قاضی و حسین مهربان وارد دروازه اش شد و اسباب باخت تیم منصوریان را فراهم کرد،‌ استفاد کند. این تصمیم شفر در حالی است که قبلا تصمیم گرفته بود در بازی‌های حذفی از رحمتی استفاده کند اما حالا به یکباره سیدحسین حسینی که محبوب هواداران استقلال شده و به تازگی او را با لقب عقاب آسیا صدا می‌زنند به نیمکت بدوزد تا دل کاپیتان آبی‌ها را به دست آورده و قول و قرارش را با او به این نحو عملی سازد‌.

پیرمرد آلمانی برانکو نشد

دو سالی است که هواداران پرسپولیس و برخی اهالی فوتبال تنها خرده ای که می‌توانند به برانکو بگیرند تصمیم‌ها و مرغ یک پا داشتن‌های او در چیدمان سرخپوشان است‌. نمونه عینی آن محسن ربیع خواه است که با همه فشارها و انتقادهایی که به برانکو و به این بازیکن می‌شود، پروفسور سرخ‌ها به هیچ وجه از موضع خود کوتاه نیامده و در عمل و با نتیجه گیری پرسپولیس پاسخ منتقدان و فشارهای وارده را داده است‌. تصمیماتی که قبلا هم نمونه هایی از آن را دیده بودیم که آخرین و پرسروصداترین آنها بحث کنار گذاشتن رامین رضاییان بود و با همه فشارها و پادرمیانی‌ها برانکو از موضع خود کوتاه نیامد‌. اما شفر با تصمیم تازه اش – اگر آن را عملی کند - علامت سوال بزرگی مقابل خود قرار خواهد داد‌. حسینی در اوج آمادگی است و حضور در برنامه 90 هم پاداش همین درخشش بود‌. داستان او درخصوص انتخاب استقلال در مقابل پیشنهاد رویانیان هم هواداران را بیشتر تحت‌تاثیر قرار داد و حالا نیمکت‌نشینی‌اش می‌تواند ابهام بزرگی در پی داشته باشد.

 

گل

۶ ۵  
آی اسپورت
2018-01-17 15:14:00
نظر دهید

۵ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۰۰
یادتون میاد هفته قبل که حسینی به برنامه 90 نرفت ، عادل خان کلی که این خرافات چیه و از نرفتن حسینی به برنامه و هوادار و مدیر عامل انتقاد گسترده کرد ؟ خرافات رو بذاریم کنار ولی این موضوع که برنامه 90 هر کی رو دعوت میکنه یک حاشیه و مشکلی برای اون و تیمش درست واقعیتی است که در طول این سالها برای همه پیش اومده . برای فردوسی پور هم فرقی نمی کنه و فقط میخواد برنامه اش چالشی و مشکل ساز باشه . حالا استقلالی ، پرسپولیس ، تراکتور و هر کی میخواد باشه . با این کارش تمرکز رو از بازیکن ،تیمش رو میگیره و هواداران رو هم به جون هم میاندازه . تازه کاملا هم حق به جانب میگیره و ملت رو شاهد میگیره . چون میدونه با این کارش تیم مقابل راضی و هوادارانش تا یک هفته با او هست و همینطور این کارش رو سالهاست که ادامه میده . چرچیل گفته که تفرقه بنداز و حکومت کن.
ali
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۳
بنظرم تصمیم درستیه، هم حسینی یکم تخلیه انگیزه شده با نیمکت نشینی مجدد پر انرژی تر میشه، هم رحتمی مطمینن بدش نمیاد واسه کلین شیت تلاش کنه و خودشو ثابت کنه باز . و در کل رقابت خوبی به نفع تیم شکل میگیره، البته اگر رسانه های حاشیه ساز بگذارند!!
۷
Ss
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۰۱
اگه واقعن شفر اینکارو بکنه،دیگه باید بره،آخه ینی چی دروازه بانی که تو بهترین شرایطش هس بره نیمکت!
444
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۲
ردوبدل شدن دروازه بین دو دروازه بان تمرکز رو از هردو میگیره. شفر باید یکی رو انتخاب کنه و پای انتخابش بایسته
**
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
رحمتی برای بازی با پدیده و حسینی برای بازی با صنعت نفت در جام حذفی. حذفی جای خطا نیست.هیچ ابهام بزرگی نیست معامله ۲ سر برد خواهد بود.اگه جام می خواهیم حسینی باید حذفی بازی کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر