فهرست
امید و سیدجلال چهره‌های ویژه فصل؛ بهترین‌های ابدی
امید و سیدجلال چهره‌های ویژه فصل؛ بهترین‌های ابدی

امید و سیدجلال چهره‌های ویژه فصل؛ بهترین‌های ابدی

آی اسپورت - تیم منتخب فصل فوتبال ایران بر اساس نمرات نود، فقط دو چهره مشابه با فصل پیش داشت. امید ابراهیمی و جلال حسینی، که فصل قبل هم با پیراهن استقلال و پرسپولیس، جزو بهترین‌های لیگ برتر بودند. بیرانوند، ایرانپوریان، کامیابی‌نیا، مسلمان، محمد ابراهیمی، منشا و ساسان انصاری که فصل پیش در تیم منتخب جا گرفتند، این فصل به دلایل مختلف نتوانستند درخشش فصل قبل خود را تکرار کنند و از تیم منتخب دور بودند. احسان حاج‌صفی هم لژیونر شد و دیگر در ایران به فوتبالش ادامه نداد.

جلال حسینی و امید ابراهیمی، برای سومین سال پیاپی در بین ۵ بازیکن برتر و تیم منتخب فوتبال ایران قرار می‌گیرند. لیگ پانزدهم، امید ابراهیمی بعد از طارمی و مسلمان سوم شد و حسینی که بازیکن نفت بود، در رده چهارم قرار گرفت. فصل پیش، حسینی و ابراهیمی اول و دوم شدند و این فصل به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

شاید تنها بازیکن نزدیک به آن‌ها، مهدی ترابی باشد که هر دو فصل قبلی در رده دهم قرار گرفت و بخاطر ترافیک مهاجمان و وینگرها به تیم منتخب فصل نرسید. ثبات شگفت انگیز امید و سیدجلال، اتفاق ویژه لیگ برتر در سال‌های اخیر است. دو بازیکنی که هیچوقت، از فرم ایده آل خارج نمی‌شوند و فرم خوب‌شان، سرنوشت تیم‌هایشان را هم تغییر می‌دهد.

نود

۹    
آی اسپورت
2018-04-30 19:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر