فهرست
لیدز ۰-۰ چلسی؛ بیلسا ترمز توخل را کشید
لیدز ۰-۰ چلسی؛ بیلسا ترمز توخل را کشید

لیدز ۰-۰ چلسی؛ بیلسا ترمز توخل را کشید

آی اسپورت - چلسی امروز از سری مسابقات هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس مهمان لیدز یونایتد بود که در پایان این مسابقه با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

دو اتفاق مهم در دقیقه 7 مسابقه رخ داد. ابتدا کای هاورتز می توانست در دهانه دروازه گلزنی کند اما ضربه این بازیکن توسط دروازه بان لیدز مهار شد. چند ثانیه بعد این لیدز بود که موفق شد دروازه چلسی را باز کند اما کمک‌داور پرچم زد تا این گل مردود اعلام شود.

در دقیقه 10 اشتباه عجیب مدافعان لیدزیونایتد می‌توانست باعث شود که آنها یک گل به خودی را به ثبت برسانند اما توپ با خوش خوش شانسی آنها به تیر دروازه برخورد کرد.

در دقیقه 15 این لیدز یونایتد بود که تیر دروازه چلسی را لرزاند. ضربه کالوین فیلیپس با بدشانسی محض به تیر دروازه برخورد کرد تا بازی بدون گل دنبال شود.

در ادامه نیمه اول حملات دو تیم بی‌اثر بود تا بازی در پایان 45 دقیقه ابتدایی با همان تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند.

در نخستین دقایق نیمه دوم کای هاورتز تا آستانه باز کردن دروازه لیدز پیش رفت اما ضربه محکم این بازیکن توسط دروازه بان حریف به کرنر فرستاده شد.

در دقیقه 62 بن چیلول حرکت خوبی از جناح چپ ترتیب داد اما ضربه بیرون پای او در مصافی تقریبا تک به تک با دروازه لیدز به بیرون رفت.

در دقیقه 77 این بار لیدزیونایتد بود که می توانست گل برتری را به ثمر برساند اما ضربه بازیکن این تیم در دهانه دروازه توسط ریس جیمز به کرنر فرستاد شد.

در ادامه نیز چلسی توپ و میدان را در اختیار داشت و چند موقعیت روی دروازه حریف ایجاد کرد اما نهایتاً بازی با همان تساوی بدون گل خاتمه یافت تا امتیازات تقسیم شده باشد.

     
آی اسپورت
2021-03-13 17:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر