فهرست
مجری جنجالی: به یک شرط «آزمون» را می‌بخشم
مجری جنجالی: به یک شرط «آزمون» را می‌بخشم

مجری جنجالی: به یک شرط «آزمون» را می‌بخشم

آی اسپورت – ویدئو چک، برنامه طنز شبکه ورزش چندی پیش و در پی عدم گل زنی‌های سردار با او شوخی کرد. به این دلیل می گوییم شوخی که ماهیت این برنامه طنز است. این شوخی به مذاق سردار خوش نیامد و آزمون جواب تندی به عبدالله روا مجری برنامه داد. حالا عبدالله روا که فرزند شهید است در این باره می‌گوید:

«من به صورت شخصی عشق خلیل آزمون به فرزندش را ستایش می‌کنم. خلیل آزمون پدر پسر شجاع نیست، او خودش برای خودش اسم و رسمی دارد و ما او را نه به خاطر سردار که به خاطر خودش می‌شناسیم. خود آقا خلیل با من تماس گرفتند؛ تماسی که او با ادبیات خاص خودش که بی ادبانه نبود صحبت کرد و گلایه کرد که ما قصد تخریب سردار را داشته‌ایم. اما برای چی ما باید سردار را تخریب کنیم؟ خود من دوست دارم در روسیه حاضر باشم و سردار گل بزند و از شادی به آسمان بپرم. حرف من این است که سردار همانقدر که امروز متعلق به آقا خلیل است به من هم هست چرا که لباس تیم ملی کشورم را پوشیده است.

نه فقط سردار که هر کسی که لباس تیم ملی ایران را بپوشد متعلق به همه مردم است. مثل پدر من که سرباز بوده و برای مملکتش جنگیده و شهید شده است. وقتی لباس ملی به تن می‌کنید شخصیت ملی هستید و من به عنوان یک ایرانی و یک رسانه ایرانی حق دارم به آن بپردازم. سردار بازیکن یک تیم محلی نیست، نماینده تمام مردم ایران است و خوب بودن و خوشحال بودنش موجب خوشحالی همه خواهد شد اما روی فرم نبودن یا خوب نبودنش روی همه تاثیر می‌گذارد. ما با مهدی طارمی خیلی بیشتر از سردار هم شوخی کردیم و از اینکه احساس مسئولیت و حس پرسشگری داریم و آنرا به مخاطب منتقل می‌کنیم خوشحال هستیم.

پرسشگری حق مسلم رسانه است هرچند قصدمان توهین نبوده است. بعد از اینکه سردار مدعی شد که از شخص من قصد شکایت دارد من چندباری از کشور خارج شدم و بعید می‌دانم که او شکایت کرده باشد چرا که قطعا من ممنوع الخروج می‌شدم. فکر می‌کنم سردار با دل پاکی که دارد آن موضوع را فراموش کرده است. در همین جا اعلام می‌کنم با وجود آنکه سردار آزمون در متنی که دراینستاگرامش نوشت به من و خانواده‌ام توهین کرد و آن توهین‌ها حق من نبود اما اگر او در جام جهانی آماده باشد و بازی‌های خوبی انجام بدهد و حقی بر گردن من باشد؛ می‌بخشمش.

سردار در اینستاگرامش متنی تند درباره من نوشت و درباره خانواده و شخصیت من صحبت‌های نادرستی کرد. اشکالی ندارد من هم‌سن سردار بودم از این هم خشن‌تر و تندتر برخورد می‌کردم. ما قصد توهین نداشتیم و چه خوب است که بازیکنی که هر روز صحبت از انتقال او به لاتزیو و لیورپول و تیم‌های بزرگ دیگر است ظرفیت و قلب بزرگی داشته باشد. سردار قلب بزرگی دارد و از خانواده اصیلی است اما اگر با همین روحیه به لیگ ایتالیا برود با پاپاراتزی‌ها مشکلات خیلی زیادی پیدا خواهد کرد

 

خبر ورزشی

۷ ۴  
آی اسپورت
2018-04-15 11:26:00
نظر دهید

۴ نظر
@
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۳۵
سردار ازمون هنوز باباش باید ازش دفاع کنه! اونوقت تو یه متنی نویسنده امثال دایی و کریمی و مهدوی کیا در زمان برانکو رو با این بچه ننه تو دوره کیروش مقایسه میکنه کسی که هرکس ازش انتقاد کنه بابا جونش تلفن رو برمیداره و با تهدید و فحش از پسرش دفاع میکنه!!!!
ميلاد
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۴۵
كار صدا و سيما به جايي رسيده كه به بادمجوني همچون ايشون برنامه طنز ميدن.
۵
samiraaaa
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۲۲
پَ ب لطف بچه شهید بودن رات دادن صدا و سیما،مجری دو زاری
۶
Kian
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۱۹
خیلی خوبه این عبدا... روا،دمش گرم
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر