فهرست
ضعیف‌ترین پیش‌فصل برای قهرمان لیگ
ضعیف‌ترین پیش‌فصل برای قهرمان لیگ

ضعیف‌ترین پیش‌فصل برای قهرمان لیگ

آی اسپورت - آماده سازی پرسپولیس برای لیگ نوزدهم، دیرتر از هر سال آغاز شده و ناموفق‌تر از همیشه، جلو می‌رود. پرسپولیسی‌ها بخاطر انتخاب سرمربی جدید، تمرینات‌شان را دیرتر از سال‌های قبل آغاز کردند. اردوی برون مرزی و به تعویق افتادن شروع لیگ، فرصتی بود تا پرسپولیس به آمادگی برسد اما باشگاه از این فرصت هم خوب استفاده نکرد.

برگزاری اردو در کار تپه ترکیه، حاشیه‌ها و گلایه‌های زیادی داشت. آب و هوای نامناسب این منطقه، باعث شد برنامه‌های آماده‌سازی پرسپولیس درست جلو نرود و بدتر اینکه هیچ بازی دوستانه‌ای برگزار نشود. پرسپولیس بدون بازی دوستانه از اردوی ترکیه به تهران برگشته است. از روزی که کالدرون مربی پرسپولیس شد، این تیم فقط یک بازی دوستانه انجام داده و اردوی تدارکاتی هم نتوانست به او برای هماهنگی بیشتر تیمش کمک کند.

اردوی برون مرزی در سال‌های گذشته، نقش مهمی در آماده سازی پرسپولیس و هماهنگی تیم و بازیکنان تازه داشته است. فصل پیش آن‌ها به کرواسی رفتند و 4 بازی با تیم‌های کروات و اسلوونی انجام دادند. لیگ هفدهم، اردوی پرسپولیس در اوکراین برگزار شد و این تیم سه بازی دوستانه با تیم‌های این کشور داشت. لیگ شانزدهم هم اوکراین مقصد پرسپولیس بود و 4 بازی روبروی تیم‌های این کشور قرار گرفت. فصل اول برانکو در لیگ پانزدهم و قبل از آن در لیگ چهاردهم هم مثل امسال، ترکیه مقصد پرسپولیس بود. با این تفاوت که اردو، کیفیت بهتری داشت و در هر کدام، آن‌ها سه بازی تدارکاتی برگزار کردند.

اردوهای پرسپولیس در سال‌های قبل هم حاشیه‌های زیادی داشت. از خرید دو بازیکن اوکراینی بعد از اردوی آماده‌سازی لیگ شانزدهم تا دلایل سفر به زادگاه برانکو در لیگ هجدهم، ابهامات زیادی به وجود آمد اما در نهایت، این اردوها و بازی‌های دوستانه کمک مهمی در راه آماده‌سازی به پرسپولیس کرد. این بار اما تنها دستاورد اردوی ترکیه، گله و شکایت بازیکنان از وضعیت آب و هوایی و عقب افتادن برنامه‌های کالدرون برای آماده کردن پرسپولیس بود. زمان چندانی تا شروع لیگ برتر باقی نمانده و پرسپولیس با سرمربی جدید و بازیکنان تازه، فقط یک بار فرصت بازی در یک بازی دوستانه را پیدا کرده است.

نود

۳    
آی اسپورت
2019-07-23 00:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر