فهرست
دکه آنلاین: استقلالی ها تخفیف می دهند
دکه آنلاین: استقلالی ها تخفیف می دهند

دکه آنلاین: استقلالی ها تخفیف می دهند

آی اسپورت – وزیر ورزش با دیدن جلد امروز خبر ورزشی قطعا خوشحال می شود. چنین حسی را احتمالا اعضای هیات مدیره استقلال هم خواهند داشت چون این روزنامه خبر داده که 2 ستاره استقلال به افتخاری قول داده اند که از بازیکنان تخفیف بگیرند تا بحث کاهش قراردادهای این تیم به نتیجه برسد. این روزنامه به صحبتهای بین منصوریان و بختیار هم اشاره ای داشته و نوشته که منصوریان از بختیار خواسته، برای خودش و استقلال حاشیه ای درست نکند.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 27 مهر


روزنامه گل به توبیخ سرتن چوک دستیار برانکو توسط پرفسور اشاره کرده. دلیلش هم صحبتهای این مربی درباره رضاییان بوده. این روزنامه مصاحبه ای از کیمیا علیزاده را هم روی جلد برده که کیمیا از آرزوی سابقش یعنی فضانورد شدن خبر داده است.

روزنامه گل
روزنامه گل 27 مهر

در بین تیترهای همشهری ورزشی، داستان تبعید مجید حسینی به نیمکت و سکو از همه قابل تامل تر است. پدیده استقلال در این فصل قربانی علاقه ویژه منصوریان به پادوانی خواهد شد.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 27 مهر

استقلال جوان و پیروزی هم که کلا کاری ندارند جز اینکه از خجالت رقیب خارج شوند. استقلال جوان نوشته: توهم تعظیم آسیا به تیم بی ستاره و آن را هذیان قرمزها بعد از باخت به قشقایی دانسته.

استقلال جوان
استقلال جوان 27 مهر


از آن طرف روزنامه پیروزی هم دو برد استقلال در لیگ را به اشتباهات داوری ربط داده و تیتر زده: قعر جدول جایگاه واقعی 6 تایی ها

روزنامه پیروزی
پیروزی 27 مهر

 

 

کد خبر: 9408

 

۱    
آی اسپورت
2016-10-18 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر