فهرست
برانکو در کنفرانس: این دربی دوم ماست
برانکو در کنفرانس: این دربی دوم ماست

برانکو در کنفرانس: این دربی دوم ماست

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری خود قبل از بازی پرسپولیس و تراکتورسازی، از اهمیت این بازی و دشواری بازی مقابل تیم یحیی گل‌محمدی حرف زد.

این تراکتورسازی تیمی متفاوت است

دربی دوم در انتظار ماست. اولی مقابل فولاد بود و می‌دانید که فولاد یک رقیب سنتی ماست و بعد از آن باید برابر تراکتور قرار بگیریم. تیمی که همیشه نتایج نامعلومی مقابل آنها داشتیم. در این طبقه البته سپاهان نیز قرار دارد و البته استقلال هم رقیب سنتی ماست. در مورد بازی باید بگویم تراکتورسازی ابتدای فصل را کاملا فراموش کنید. الان تیمی که در تعطیلات نیم فصل تغییر کرده و تقویت شده. چند بازیکن جدید و البته خوب اضافه شده‌اند. از آقای شربتی در دفاع چپ تا پهلوان، اسماعیلی‌فر، عالیشاه و مهدی‌پور، همه بازیکنان خوب و سطح بالا. از اینجا معلوم است که آقای نوری روی نیمکت و یا ابراهیمی روی نیمکت است. از اینجا مشخص است که چه بازی سختی خواهیم داشت.

 همه مقابل ما انگیزه دارند

خوشبختانه وحید امیری به تمرینات بازگشته و سالم و سرحال است. همه بازیکنان سلامت هستند و طبیعی است که به دنبال ادامه بازی‌های خوب و بردها هستیم، در کنار تمامی خطراتی که می‌تواند ما را تهدید کند اما چیزی که قطعی است تراکتور امیدش را برای ورود به لیگ قهرمانان از دست نداده‌اند و می‌خواهند در جمع سه تیم برتر باشند. همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس با اراده، باانگیزه و با تعصب و از تمامی امکانات استفاده می‌کنند و ما هم باید آمادگی کامل برای تقابل با این حریفان را داشته باشیم.

پیروانی را دیر جذب کردیم

من تشکر می‌کنم و قبل از هر چیزی لازم و ضروری می‌دانم از آقای خوردبین بابت زحمات تشکر کنم. در این سه سال همکاری نزدیک و فوق العاده‌ای داشتیم. آنچه که باید همه بدانیم این است آقای خوردبین از زمان تاسیس باشگاه در آن حضور داشته و هر موقع هم بهترین بوده، همیشه حضور داشته، هم در روزهای خوب و هم روزهای سخت. آن چیزی که مشخص بود این که ایشان از نظر کمردرد مشکل داشتند اما در باشگاه حاضر خواهند بود تا دانش خود را در کمک کردن به باشگاه ارائه دهد و ایشان یک مشاور اصلی و عالی برای آقای گرشاسبی خواهند بود. این یک تصمیم خوب بود که از تجربه ایشان استفاده کنیم. در مورد آقای پیروانی هم باید رضایت کامل خودم را اعلام کنم. از اینکه ایشان زودتر به باشگاه اضافه نشدند متاسفم. ما فردی را جذب کردیم که از اسطوره‌های فوتبال ما هم در پرسپولیس و تیم ملی است. فردی باسواد و کاپیتان بوده و طبیعی است که وظیفه ایشان و بنده این خواهد بود که مدام در خدمت تیم باشیم برای توسعه باشگاه و خیلی راضی هستم و انتظار داریم کاملا مشهود شود کمک ایشان در راستای اهداف باشگاه و فکر می‌کنم آقای گرشاسبی گزینه بهتری از ایشان نمی‌توانست پیدا کند و آقای پیروانی تمام نیازهای ما را می‌تواند برآورده کند.

نمی‎شود همیشه خوب بازی کرد  

ما وقتی با یک هافبک دفاعی بازی می کردیم هم این انتقاد وجود داشت و حالا که با دو هافبک دفاعی بازی می‌کنیم این انتقاد وجود دارد. اتخاذ تاکتیک به شرایط تیم خودمان و حریف دارد. ما مدام در این باره حرف می‌زنیم اما ما زمانی که با یک هافبک دفاعی بازی می‌کردیم یک بار مقابل پیکان باختیم. در این دیدارها 150شانس گل ایجاد کردیم. مقابل فولاد مساوی شدیم اما این تیم هیچ شانس گل مسلمی هم نتوانست ایجاد کند و در خانه آنها بازی می‌کردیم. ما هم زیاد شانس گل نداشتیم اما سه چهار فرصت توسط منشا، علیپور و سیامک داشتند. ما قبلا هر دو سیستم را امتحان کردیم، هم با یک هافبک دفاعی و هم دو هافبک، هر دو سیستم هم موفق بوده و نسبت به سال پیش با این سیستم امتیازات بیشتری کسب کردیم و بعضی اوقات یک افتی وجود دارد و نمی‌توان همیشه خیلی عالی بازی کرد. از طرفی انتظارات همه از پرسپولیس روز به روز بیشتر می‌شود و حریفان هم به گونه‌ای دیگر ظاهر می‌شوند و ما این را می‌دانیم و به دنبال این هستیم به بهترین نحو آن را جبران کنیم. هیچ بازی مشابه با دیگری نیست و ما به دنبال بهترین هستیم.

 

 

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-12-28 14:21:00
نظر دهید

۱ نظر
امید از تفت
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۶
با این‌روش مربیگری این دربی میبازیم.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر