فهرست
از مهدی به وحید؛ ۹روی زمین نماند
از مهدی به وحید؛ ۹روی زمین نماند

از مهدی به وحید؛ ۹روی زمین نماند

آی اسپورت – روزی كه وحید امیری به پرسپولیس پیوست، درست زمانی بود كه مهدی طارمی راهی تركیه شد تا  با باشگاه ریزه‌اسپور قرارداد امضا كند. به همین دلیل وحید امیری با پیراهن شماره 9 عكس یادگاری گرفت و اعلام كرد كه می‌خواهد در پرسپولیس بدرخشد تا هواداران از او راضی باشند.

اما درست پیش از آغاز بازی‌های لیگ ناگهان مهدی طارمی از ریزه‌اسپور جدا شد و دوباره راهی ایران شد. طارمی بعد از اینكه با برانكو صحبت كرد، به تمرینات پرسپولیس بازگشت اما وحید امیری در شرایطی كه می‌توانست پیراهن شماره9 را به كسی ندهد بر خلاف انتظار شماره19 را بر تن كرد و شماره9 را به طارمی برگرداند.

وحید امیری برای توضیح این حركت خود اعلام كرد كه این بازیكن است كه به شماره اعتبار می‌بخشد و من ثابت خواهم كرد كه به پرسپولیس می‌توانم كمك كنم. همین اتفاق هم افتاد و امیری در همان بازی‌های اول نشان داد كه چه بازیكن بزرگی است و چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ اخلاقی یكی از بهترین بازیكنان سال‌های اخیر پرسپولیس لقب گرفت. هافبك سرخپوشان آن‌قدر در تركیب پرسپولیس درخشید كه یكی از هواداران روزی بنری را به تمرین پرسپولیس آورد كه روی آن نوشته شده بود پرسپولیس 20، وحید امیری 19 كه نشان می‌داد امیری چه جایگاهی در نزد هواداران دارد.

حالا با رفتن مهدی طارمی باردیگر شماره9 به وحید امیری خواهد رسید. البته این در حالی است كه امیری در لیگ نمی‌تواند این شماره را بپوشد و احتمالا با شروع لیگ قهرمانان این شماره را بر تن خواهد كرد و باید دید با پایان یافتن قراردادش سال آینده بازهم در پرسپولیس بازی خواهد كرد یا نه كه در صورت ماندن در پرسپولیس از شماره9 جدید سرخپوشان رونمایی خواهد شد.

 

همشهری ورزشی

۴ ۱  
آی اسپورت
2018-01-15 11:45:00
نظر دهید

۱ نظر
وحید بارساپولیسی
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۲۶
پسر تحصیلکرده مودب باشخصیت و جنتلمن و فوق العاده فنی و تکنیکی پرسپولیس اعلام کرده : اگر اروپا نروم صد در صد تا پایان در پرسپولیس خواهم ماند.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر