فهرست
ماجرای برکناری علی فروغی چیست؟
ماجرای برکناری علی فروغی چیست؟

ماجرای برکناری علی فروغی چیست؟

آی‌اسپورت- ساعتی پیش خبرگزاری صداوسیما خبری منتشر کرد درباره جایگزینی شهاب اسفندیاری به جای علی فروغی در مدیریت شبکه سه.  در خبری که برخی رسانه‌ها به نقل از خبرگزاری صداوسیما نقل کردند با اعلام خبر برکناری علی فروغی، متن پیام مرتضی میرباقری معاونت سیما هم به شرح زیر منتشر شده بود:

«برادر گرامی جناب آقای دکتر شهاب اسفندیاری

نظر به تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «رئیس شبکه سه سیما» منصوب می‌شوید. انتظار دارد با بهره‌گیری از الگوی کارآمد و اثربخش مهندسی و مدیریت پیام و ارتقای سطح کیفی تولیدات به ویژه در حوزه‌ ورزش و سرگرمی، موجبات افزایش سرمایه اجتماعی کشور و ایجاد امید، نشاط و شادابی، در جامعه با استفاده از هنرمندان نخبه و متعهد و بهره‌گیری از نظرات اهالی فرهنگ و کارشناسان خبره را فراهم سازید. از خداوندمنان توفیقات روز افزون شما را در ایجاد روحیه امید و نشاط به جامعه، ترویج و ارتقای سبک زندگی اسلامی ایرانی به ویژه برای مخاطبان جوان مسئلت دارم. وظیفه خود می‌دانم از زحمات جناب آقای علی فروغی در طول مدیریت این شبکه صمیمانه سپاسگزاری نمایم.»

ساعتی پس از انتشار این خبر، مازیار ناظمی روابط عمومی وزارت ورزش در صفحه شخصی خود در توئیتر انتصاب به مدیریت شبکه سه را به شهاب اسفندیاری تبریک گفت. توییتی که بلافاصله شهاب اسفندیاری به آن واکنش نشان داد و اینگونه تکذیبش کرد: 

حال اینکه این یک اشتباه رسانه‌ای بوده یا خبری که خبرگزاری صداوسیما مجبور به حذف آن شده است مشخص نیست و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.

۱۳ ۴  
آی اسپورت
2019-06-13 17:36:00
نظر دهید

۴ نظر
xox
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۴۱
خبر رفتن این آدم رو میذازید بذارید خوشحالمون میکنید ولی نمیشه عکس این آقا رو کار نکنید حال آدمو بهم میزنه مخصوصا سر غذا که اشتها رو کور میکنه واقعا
اسمان
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۲۳
انشالله بارفتن فروغی فردوسی پور به اغوش شبکه 3 برگرده.وبرنامه 90 پخش بشه انشالله.
رضا
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۵۹
تجربه؟ از کدوم تجربه حرف میزنن؟ به هر حال پشتش گرمه یه جای بهتر میفرستنش .
۸
.
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۵۲
چه خبره تو صدا سیما؟!!!!!!!!.دیونه خونه هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر