فهرست
کاوه و کفش طلا؛ فاصله ۳گله
کاوه و کفش طلا؛ فاصله ۳گله

کاوه و کفش طلا؛ فاصله ۳گله

آی اسپورت - در ورزشگاه خانگی شارلروا، 9124 تماشاگر حضور داشتند تا بازی تیمشان مقابل لوکرن را ببینند. بازی با تیم چهاردهم جدول که می‌توانست 3 امتیاز به اندوخته‌های شارلروا اضافه کند. بر خلاف پیش‌بینی ها، این لوکرن بود که توسط ریدر به گل برتری رسید. این گل در دقیقه 3 وارد دروازه شارلروا شد. شاگردان مازو که 3 امتیاز را از دست رفته می‌دیدند با تلاش هافبک‌ها و همچنین تک مهاجم خود یعنی کاوه رضایی، لوکرن را تحت فشار قرار دادند و سرانجام در دقیقه 53 به گل تساوی رسیدند. این گل با حرکت فوق‌العاده کاوه رضایی، پاس بی‌نقص او و ضربه تمام کننده ممدو فال وارد دروازه لوکرن شد.

با اینکه شارلروا برای رسیدن به گل برتری تلاش بی‌وقفه‌ای انجام داد اما در نهایت بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا شارلروا 48 امتیازی شود و همچنان در رده دوم جدول رده‌‌بندی باقی بماند. کاوه رضایی هم ششمین پاس گل فصل خود را ثبت کرد اما با توجه به اینکه گلی به ثمر نرساند، از صدر جدول گلزنان دور شد. چوالیر از کورتریک و دلین از بورن با 14 گل زده فعلا بهترین گلزنان لیگ بلژیک هستند و کاوه با 11 گل در تعقیب آنهاست. با توجه به اینکه تنها 4 هفته تا پایان لیگ باقی مانده، به نظر نمی‌رسد کاوه رضایی بتواند از این 2 مهاجم آماده سبقت بگیرد و کفش طلا را تصاحب کند.

۶ ۲  
آی اسپورت
2018-02-13 11:37:00
نظر دهید

۲ نظر
فروبی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۱۰
چرا اینقدر اصرار به بزرگ کردن کاوه رضایی دارید و درباره آقای گلیش مطلب میزنید؟ در حالی که کریم انصاریفرد تو لیگ به مراتب سخت تر و دفاعی تر یونان الان آقای گله و هیچی نمیگید
۵ ۱
حسین آبی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۰۷
کاوه فوق العاده است
ّبژی کاوه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر