فهرست
برادر زن کفاشیان در اردوی دبی چه می‌کرد؟
برادر زن کفاشیان در اردوی دبی چه می‌کرد؟

برادر زن کفاشیان در اردوی دبی چه می‌کرد؟

آی اسپورت- اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان در امارات پر بود از حاشیه؛ اردویی که در نهایت به پایان رسید و ملی‌پوشان هم به تهران باز می‌گردند، اما سؤال‌ها در خصوص برگزاری این اردو از فدراسیون فوتبال بسیار است. سؤالات متعددی در حاشیه این اردو و اتفاقات پیرامون آن وجود دارد. یکی از این سؤال‌ها به حضور مصطفی طباطباییان، مسئول امور مالی فدراسیون در دبی باز می‌گردد. فردی که با نسبت فامیلی با علی کفاشیان، رئیس قبلی فدراسیون وارد فوتبال شد و همچنان او را با سمت «برادر همسر کفاشیان» در فدراسیون فوتبال می‌شناسند. «برادر همسر کفاشیان» مسئول امور مالی است که البته درباره این پست هم حرف و حدیث زیاد است و فدراسیون‌ها ذی‌حساب دارند نه مدیر امور مالی. چند بار ابهاماتی در بخش تحت نظر او ایجاد شده و ابهام این بار هم در خصوص سفرش همراه با تیم ملی است.

طباطباییان در حالی به عنوان مسئول امور مالی فدراسیون فوتبال همراه با تیم ملی به اردوی دبی رفت که کی‌روش در دومین روز اردو او را به تهران بازگرداند. او البته همراه با جواد نکونام، مارکار آقاجانیان، مهرداد خانبان و آرین قاسمی از اردوی تیم ملی بیرون شد و همه راهی فرودگاه شدند تا به تهران بازگردند، اما از این بین فقط طباطباییان به تهران بازگشت. دستیاران ایرانی کی‌روش هم در حالی که در دبی ماندند، تا آخرین روز اردو حق حضور کنار تیم را نداشتند که دلیل این موضوع هنوز نامشخص است.

با این حال موضوع فعلی بررسی حضور «برادر همسر کفاشیان» در سفر تیم ملی است و در این خصوص چند سؤال از فدراسیون فوتبال وجود دارد. ابتدا اینکه او تحت عنوان مسئول مالی فدراسیون (پستی که حرف و حدیث درباره آن زیاد است و گفته می‌شود چنین پستی در چارت فدراسیون‌ها وجود ندارد) چرا باید همراه تیم ملی به سفر برود؟ آیا فدراسیون فوتبال ذی‌حساب ندارد؟(که دارد). آیا تیم‌های ملی مدیر ندارد؟ علاوه بر این کنار تیم ملی سرپرست یا همان مدیر ورزشی تیم ملی قرار دارد که می‌تواند به عنوان فرد معتمد فدراسیون فوتبال در تیم ملی، کارهای مالی را انجام دهد. در صورتی که هیچکدام از این افراد هم کنار تیم ملی نباشند، مدیر اجرایی همراه تیم ملی است که یکی از وظایف او رتق و فتق کردن همین کارهاست و با این حال مشخص نیست دلیل سفر مسئول مالی فدراسیون به دبی چه بود و البته به چه دلیل او به ایران بازگردانده شد. آیا  فدراسیون پاسخی برای این سؤال‌ها دارد؟

تسنیم

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-07 14:45:00
نظر دهید

۱ نظر
حامد
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۴۷
حال و احوالش خوب نبوده رفته آب و هوا عوض کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر