فهرست
پرونده‌های دردسرساز؛ وضع استقلال خطرناکتر است
پرونده‌های دردسرساز؛ وضع استقلال خطرناکتر است

پرونده‌های دردسرساز؛ وضع استقلال خطرناکتر است

آی اسپورت – در روزهای اخیر شایعه احتمال کنار گذاشته شدن استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیای فصل بعد به دلیل مشکلات مالی و پرونده‌های شکایت از این دو تیم مطرح شده است. دیروز هم از سوی سازمان لیگ اعلام شد که این دو تیم به دلیل شکایات متعدد نمی‌توانند قراردادهای‌شان را در سازمان لیگ ثبت کنند. امروز هم روزبه وثوق احمدی رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان با جزئیات درباره پرونده‌های این دو باشگاه صحبت کرد. او گفت: «پرسپولیس سه پرونده لازم الاجرا دارد که شامل بدهی به وینگو بگوویچ، بابک حاتمی و رضا نوروزی است. 

باشگاه استقلال نیز هشت پرونده دارد که شامل بدهی به خانم خدیجه حسین‌‌پور، فاطمه خداویسی، معصومه غلامی، الهه محمدی، مینا هاشمی، میرشاد ماجدی و باشگاه توحید بوشهر برای حق رشد مهدی قائدی است.»

وثوق احمدی همچنین اعلام کرده این دو باشگاه، پرونده‌های زیادی هم در رابطه با شکایت بازیکنان و مربیان قبلی دارند که در مرحله رسیدگی است. به‌عنوان مثال، پرسپولیس پرونده محمدامین آرام‌طبع را دارد و استقلال پرونده مجتبی جباری را که این دو پرونده به کمیته استیناف رفته است.

 

۵ ۸  
آی اسپورت
2018-06-11 15:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
iman
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۲۱
اسحاق جهانگیری ردیفش میکنه کیسه
امیرحسین
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۲۶
وضعیت استقلال هیچوقت خطرناک نیست! چون وزارت همیشه برای این تیم سوگلی پول داره ولی پرسپولیس باید برای پول پرونده های خودش به صد نفر رو بندازه تا تازه بتونه حق خودش رو از اسپانسر مشترکی که پرسپولیس ها بیشتر توش هستند بگیره! اینه عدالت وزیر پرسپولیسی! پارسال هم وزارت این بدبختها رو نگه داشت وگرنه گروه مرگ گروه غش و ضعف شده بود! خخخخخخخ
۱
ناشناس
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۴۵
یک دفعا بگو طلب صد میلیاردی استقلال کمتر از دویست میلیارد پرسپولیس در سال پیش هست که امکان نداره این صد میلیارد جبران بشه مگر با کمک وزیر به تیم سوگلی خود
۵ ۱
گل آقا
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۲۸
فقط یه شش تایی دسته سومی میتونه شب بخوابه و صبح بیاد طلب باشگاه رقیبشو دقیق و مستند!!! بگه! خخخ
۱
اس اس
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۳۱
وضع استقلال که به چند تا زن و 50 ملیون برای قائدی بدهکاره خطرناک تر از 3 تا پرونده ی کلفت پرسپولیسه؟؟؟؟؟؟
((
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۳۵
تو فکر میکنی استقلال فقط به چندتا زن و 50 میلیون حق رشد قائدی بدهکاره. پرسپولیس بیشتر پرونده های بدهیش رو بسته
۱
.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۳۱
.
####
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۳۵
اینا دنبال مهاجم 16 میلیاردی هستن حالا داری بابت بدهی میترسونیشون؟؟
وقتی با مبلغ اسپانسری کمتر و درامد کمتر از سامانه هواداری بیشترین بریزبپاش رو دارن فکر میکنید واقعا نگرانن؟
افتخاری یه نوک پا میره دفتر وزیرارتباطات اونجا که جیبش رو پر کرد و ارزوی موفقیتش رو گرفت مستقیم میره دفتر اسحاق جهانگیری و با یه کیف پرپول میاد بیرون . به خودتون بیایین اقایون!!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر