فهرست
لطفاً حتماً کالدرون را احضار کنید!
لطفاً حتماً کالدرون را احضار کنید!

لطفاً حتماً کالدرون را احضار کنید!

آی اسپورت - سرمربی آرژانتینی پرسپولیس دیروز در کنفرانس خبری‌اش به درستی از سازمان لیگ پرسید: «چرا اصرار دارید بازی‌های تیم پرطرفدار پرسپولیس را در روز‌های غیرتعطیل برگزار کنید؟» مشابه همین سؤال را باید در مورد برگزاری بازی‌های استقلال هم از سازمان لیگ داشت. سازمانی که می‌خواهد از لحاظ اقتصادی به فوتبال کمک کند، چرا در برنامه‌ریزی‌اش به ساده‌ترین مسائل توجه‌ای ندارد و بازی‌های تیم‌های پرطرفدار را در روز‌های میانی هفته برگزار می‌کند؟

سازمان لیگ که تهدید کرده بود مربیان را بابت حرف‌های غیرمرتبط احضار و توبیخ خواهد کرد، امیدواریم حرف دیروز کالدرون را غیرمرتبط تشخیص بدهد و سرمربی آرژانتینی را به کمیته انضباطی یا هر مرجع دیگری در سازمان لیگ احضار کند تا کالدرون در جلسه خصوصی با آقایان، راه درآمدزایی از فوتبال و بهبود اوضاع اقتصادی این لیگ ورشکسته را به نوابغ برنامه‌ریز یاد بدهد.

آقایان که حرف‌های هموطنان خود را نمی‌شنوند، امیدواریم در مواجهه با کالدرون، استراماچونی، دنیزلی و مربیان خارجی که از فوتبال حرفه‌ای دنیا به ایران آمده‌اند، گوش شنوا داشته باشند و لااقل دستی به سر و گوش این برنامه‌ریزی عجیب غریب لیگ بکشند.

 

خبر ورزشی 

۷    
آی اسپورت
2019-09-16 10:48:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر