فهرست
چرا رونالدو با ساری خوشحال‌تر از آلگری است؟
چرا رونالدو با ساری خوشحال‌تر از آلگری است؟

چرا رونالدو با ساری خوشحال‌تر از آلگری است؟

آی اسپورت - کریستیانو رونالدو لحظات خوشی را در تورین سپری می‌کند. پس از نخستین فصل در ۱۰ سال اخیر که نتوانست از مرز ۳۰ گل عبور کند، حضور مائوریتزیو ساری به جای ماسیمیلیانو آلگری خوشایند مهاجم پرتغالی شد. فوق ستاره یوونتوس اکنون می‌تواند بهتر گلزنی کند. او روز گذشته و در نشست خبری بازی با لوکوموتیو مسکو این ادعا را تایید کرد و گفت:« اکنون آزادی عمل بیشتری دارم و خیلی خوشحالم. سرمربی را تغییر دادیم تا بهتر شویم. از نحوه بازی مورد نظر ساری خوشم می‌آید. حالا هجومی تر بازی می کنیم.»

آمار نیز نشان می‌دهد شرایط برای فوق ستاره پرتغالی بهتر شده است. در چنین مقطعی در فصل گذشته او یک گل کمتر به ثمر رسانده بود و در لیگ قهرمانان اروپا گلزنی نکرده بود. رونالدو با ساری در هفته‌های نخست سری آ مقابل تیم های ناپولی، ورونا، اسپال و بولونیا چهار گل به ثمر رساند. او همچنین توانست در لیگ قهرمانان دروازه بایر لورکوزن را باز کند و در پیروزی ۳ بر صفر تیمش نقش داشت. رونالدو توانست به ناکامی‌اش در گلزنی در شروع مرحله گروهی پایان دهد. فصل پیش تا هفته چهارم طول کشید تا نخستین گلش را در این رقابت‌ها به ثمر برساند. رونالدو فصل گذشته در حضور آلگری یک گل کمتر به ثمر رساند اما توانست به هم تیمی‌هایش کمک کند و چهار پاس گل دهد.

امتیازهای بیشتر با آلگری نسبت به ساری

در حالی که رضایت رونالدو با ساری بیشتر از آلگری است و می‌توان آزادی عملش را در میدان دید، یوونتوس فصل گذشته امتیازهای بیشتری کسب کرده بود. این تیم در این فصل با تساوی برابر فیورنتینا دو امتیاز از دست داد با این حال با ۲۲ امتیاز صدرنشین و در لیگ قهرمانان بدون شکست است. فشار در این فصل نیز بیشتر است. فصل گذشته ناپولی با این تیم شش امتیاز کمتر داشت اما در این سال اینتر آنتونیو کونته تنها یک امتیاز کمتر از تیم تورینی دارد.

۱    
آی اسپورت
2019-10-22 20:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر