فهرست
ساسان فرشته نجات فولاد: تبدیل همیشه بازنده به شکست ناپذیر
ساسان فرشته نجات فولاد: تبدیل همیشه بازنده به شکست ناپذیر

ساسان فرشته نجات فولاد: تبدیل همیشه بازنده به شکست ناپذیر

آی اسپورت – انگیزه‌ای که نیمکت نشینی در پرسپولیس به ساسان انصاری داده، او را تبدیل به یکی از بهترین‌های لیگ کرده است. انصاری فصل پیش با 9 گل زده، پنجمین گلزن برتر لیگ بود اما این فصل در هفته‌های ابتدایی، جایی در ترکیب تیم جدیدش پرسپولیس پیدا نکرد. برانکو در 4 هفته ابتدایی انصاری را روی نیمکت نشاند تا او تصمیم به بازگشت بگیرد و تبدیل به منجی روزهای سخت فولاد شود.

فولاد سعداوی در 4 بازی ابتدایی لیگ دو مساوی و دو باخت داشت و در رده آخر جدول لیگ برتر قرار گرفته بود. در شرایطی که فولادی‌ها خطر سقوط دوباره به لیگ یک را احساس می‌کردند، ورود انصاری همه چیز را تغییر داد. فولاد در 4 بازی اخیرش با انصاری دو بازی را برده و دو بازی را مساوی کرده تا با صعودی بلند فعلا به نیمه بالای جدول بیاید.

تیم بدون برد سعداوی در 4 بازی ابتدایی، در 4 بازی اخیرش با این مهاجم شکست ناپذیر بوده است. انصاری بازی اول به سایپا گل زد، بازی دوم با پدیده پنالتی گرفت و توپ را وارد دروازه کرد و امروز توانست دروازه صبا را باز کند. بازگشت انصاری به فولاد، هنوز به ضرر پرسپولیس نشده اما سرنوشت این بازیکن و فولادی‌ها را کاملا عوض کرده است.

 

 

 

 

کد خبر: 9406

     
آی اسپورت
2016-10-14 18:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر