فهرست
در انتظار رونمایی از بنزین سبز شفر
در انتظار رونمایی از بنزین سبز شفر

در انتظار رونمایی از بنزین سبز شفر

آی اسپورت - سرمربی استقلال بعد از نتایج ضعیف اول فصل تعارف را با بازیکنان تیمش کنار گذاشته است و با بازی دادن به بازیکنان جوانی مثل الهیار صیادمنش در ترکیب اصلی شرایط تیمش را به کلی تغییر داده است. جوان‌های شفر در بازی با نفت مسجد سلیمان در دیدار معوقه هفته ششم لیگ برتر بهترین بازیکنان استقلال بودند، جایی که قائدی یک گل زد و صیادمنش هم به عنوان اولین بازیکن دهه هشتادی لیگ برتر یک گل زد و یک پاس گل داد.

حالا که شفر با استفاده از جوان‌هایش نتیجه گرفته است می‌توان انتظار داشت که او برای بازی‌های بعدی از بازیکنان جوان بیشتری استفاده کند و به نوعی بنزین سبز به تیمش تزریق کند. اما سوال اصلی این است کدام بازیکنان قابلیت رسیدن به ترکیب اصلی استقلال را دارند و می‌توانند عصای دست شفر در بازی‌های آتی شوند؟ به جز صیادمنش و مهدی قائدی که حالا به مهره‌های اصلی استقلال تبدیل شده‌اند، رضا آذری و سجاد آقایی نزدیک‌ترین بازیکنان جوان به ترکیب اصلی استقلال هستند، بازیکنانی که در بازی‌های گذشته هم دقایقی فرصت بازی کردن پیدا کرده‌اند.

اما به جز این دو بازیکن، حسین حیدری و امیرحسین کارگر هم اکنون در اردوی تیم امید هستند و این شانس  را دارند تا به ترکیب استقلال برسند. در این بین سینا خادم‌پور بازیکنی است که با وجود بازی برای نفت تهران در فصل گذشته لیگ برتر هنوز فرصت بازی کردن پیدا نکرده است، امیرحسین اسماعیل‌زاده مدافع وسطی است که اگر در ابتدای فصل با مصدومیت روبرو نمی‌شد ممکن بود تا حالا برای استقلال بازی می‌کرد و البته شاهین طاهرخانی هم دفاع وسطی است که شفر به سبک بازی‌اش علاقه دارد تا جایی که در چند بازی هم نامش در لیست 18 نفره استقلال قرار گرفته است. با این شرایط باید منتظر ماند و دید شفر چه زمانی جوان‌های با استعداد تیمش را وارد ترکیب اصلی می‌کند تا هم ترکیب تیمش را جوان‌تر کند و هم بازیکنان باانگیزه را به ترکیب تیمش تزریق کند.

ورزش 3

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-10-10 21:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
شیر شفر
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۸
منتظر اوج گرفتن استقلال باشید با جا افتادن بازیکنایی مثل صیادمنش و قائدی و همینطور همام تو تیم بقیه تیم ها باید حسرت مساوی با استقلالو داشته باشن
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر