فهرست
اعتراف قلعه‌نویی: باید ۳ یا ۴ گل می‌خوردیم
اعتراف قلعه‌نویی: باید ۳ یا ۴ گل می‌خوردیم

اعتراف قلعه‌نویی: باید ۳ یا ۴ گل می‌خوردیم

آی اسپورت - امیر قلعه‌نویی سرمربی سپاهان در نشست خبری پس از دیدار با پدیده شهرخودرو که با تساوی یک بر یک خاتمه یافت، گفت: «باید ابتدا راجع به پدیده شهرخودرو صحبت کنم. باید به فوتبال ایران بابت چنین تیمی تبریک بگویم. باید با اختلاف ۳-۴ گل از این تیم می‌باختیم. در این فصل، هیچ تیمی به اندازه پدیده شهرخودرو به ما فشار نیاورد. هیچ تیمی به اندازه پدیده لایق قهرمانی نبود. به گل‌محمدی و حمیداوی بابت چنین تیمی تبریک می‌گویم.»

قلعه‌نویی با تمجید از عملکرد شاگردان گل محمدی گفت: «آرزوی قلبی‌ام این است که پدیده سهمیه آسیایی را بگیرد. به بازیکنانم خسته‌نباشید می‌گویم. امیدوار بودیم در شهر امام رضا حداقل حرمت ما را حفظ می‌کردند. امروز پیام نیازمند، به اندازه یک فصل زحمات ما را حفظ کرد. به نظرم روی صحنه پنالتی، تصمیم فغانی اشتباه بود. شاید شما چون مشهدی هستید، در مقابل این جمله موضع بگیرید.»

۲ ۵  
آی اسپورت
2019-05-12 01:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
امید
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۲:۲۳
خلاصه بازی را که دیدم دلم به حال پدیده و یحیی سوخت. فوق العاده بودند. باید سپاهان را شش تایی می کردند.
۷ ۱
فرهاد
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۸:۵۷
پنالتی اهدایی فغانی به پدیده را هم دیدی؟
۲
خوزستانی
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۸:۲۲
بدون تردید پدیده خراسان لیاقت اصلی قهرمانیست
پدیده نشان داد فوتبال زیبا چیست
اما متاسفانه بدشانسی آورد
۳
سپــااهان
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۸:۵۰
جناب قلعه نوعی.. اشاره ای هم به پنالتی اشتباهی که در دقیقه 5 برای پدیده گرفته شد و شیرازه تیم مــا رو به هم ریخت بکنید.. متاسفم برای این داوری..
۱
فرهاد
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۸:۵۹
جالبه پنالتی فغانی که مامور بود بعنوان یک مشهدی زمینه شکست سپاهان را فراهم کند تا هم پرسپولیس قهرمان شود هم پدیده سهمیه بگیرد را قاب ویژه نکردید دیدی ثابت شد سایت شما یک سایت تمام لنگی است اگر این پنالتی علیع تیم محبوبن بود که تا صبح از مافیا بودن امیر می گفتی فغای به تنهایی با دو پنالتی یکی در بازی سپاهان پرسپولیس یکی در بازی با پدیده پرسپولیس را اول کرد حتما در دانشگاه به دانشجویان روش دراوردن بازی و مهندسی قهرمانی را درس می دهد. کثیف ترین قهرمانی تاریخ امسال برای پرسپولیس رقم خورد حتی کثیف تر از قهرمانی سال 87
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر