فهرست
دیسلایک/ دعوت مشروط به جشن قهرمانی!
دیسلایک/ دعوت مشروط به جشن قهرمانی!

دیسلایک/ دعوت مشروط به جشن قهرمانی!

آی اسپورت – باشگاه پرسپولیس حضور رامین رضائیان را در جشن قهرمانی این تیم مشروط به پوشیدن لباس شخصی کرده و اعلام کرده که اگر او قصد دارد در این مراسم شرکت کند نمی‌تواند با لباس پرسپولیس در این مراسم حاضر شود. ظاهرا بهانه پرسپولیسی‌ها برای این شرط عجیب و غریب این است که رضائیان دیگر عضو این باشگاه نیست و آی‌دی کارت ندارد و با این شرایط دلیل ندارد که او در این جشن شرکت کند!

البته باشگاه پرسپولیس حق دارد که درباره حضور رضائیان در جشن قهرمانی تصمیم بگیرد. حتی می تواند ورود او به جشن را ممنوع اعلام کند اما گذاشتن چنین شرط توهین‌آمیزی آن هم با این بهانه خنده‌دار اصلا جای توجیه و دفاعی باقی نمی‌گذارد. واقعا اگر مشکل فقط آی‌دی کارت است، خیلی راحت می‌‎توان این مشکل را با رایزنی با سازمان لیگ حل کرد و یک آی‌دی کارت افتخاری برای رضائیان تهیه کرد. نداشتن آی‌دی کارت مشکل لاینحلی نیست و سازمان لیگ پیش از این سابقه حل کردن مشکلات بزرگ‌تر از این را هم داشته اما به نظر می‌رسد ماجرای آی‌دی کارت فقط بهانه است و مسئولان باشگاه پرسپولیس تمایلی به حضور این بازیکن در جشن قهرمانی ندارند. در این میان سوالی که پیش می‌آید این است که باشگاه پرسپولیس از گذاشتن چنین شرطی برای بازیکنی که - زیاد یا کم - سهمی در قهرمانی پرسپولیس داشته چه هدفی را دنبال می‌کند و سوال دوم اینکه واقعا اگر رضائیان با لباس پرسپولیس در جشن قهرمانی شرکت کند چه اتفاقی می‌افتد که مسئولان پرسپولیس را نگران کرده است؟

۱۵ ۵  
آی اسپورت
2017-04-18 18:11:00
نظر دهید

۵ نظر
لنگ یعنی سوراخ اسیا.
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۸:۳۰
با رایزنی قهرمان پاک شدن، این که برای فدرالنگسیون خیلی پیشپا افتادست. عابدینی، تاج و اپارتمان داوری هم پاکند و باید در جشن قهرمانیه پاک شرکت کنند.
ارش
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۹:۴۷
هميشه از بزرگان انتظار بزرگ منشى ميره ، توقع اين بوده كه پرسپوليس بزرگ با رفتارى كه ميتونه براى ميليون ها هوادار و جامعه الگو بشه با اين موضوع برخورد ميكرد..
۲
Mohammad
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۹:۰۰
همین جناب رضائیان تا وقتی تو پرسپولیس بود همیشه با لباس تیمایی مثل بارسا میومد سر تمرین پرسپولیس! حالا هم با همون لباس بارسا بیاد آزادی! این اداها که "حتما باس با پیرهن پرسپولیس باشم" دیگه قدیمی شده... یه بار تونست از ریزه‌اسپور برش گردونه... دیگه جواب نمیده
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۹:۱۰
رامین هر که بود دیگر رفته و پرداختن به این موضوع ، برای دو طرف ، پیامد خوبی ندارد.
هم بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس روزهای مهمی در پیش دارند و هم رامین باید همه ی تمرکزش را برای حضور در باشگاهی خوب بکار ببرد.

در ضمن ، ظاهرا ،در خود تیم خیلی هم برایش دل تنگی نمی کنند.
مجید
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۲۱:۱۸
خاک بر سر رضاییان اگه بخاد بره شخصیت و عزت نفس هیچ قیمتی نداره حتی خون آدم چه برسه به تیم
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر