فهرست
پیام تازه کی‌روش؛ همه برخیزیم
پیام تازه کی‌روش؛ همه برخیزیم

پیام تازه کی‌روش؛ همه برخیزیم

آی اسپورت - سرمربی تيم ملی پیام دوم خود در خصوص جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات را در صفحه‌ اجتماعی خود منتشر کرد. متن اين پیام به اين شرح است: «تضعیف کردن و یا از دست دادن کسب مقام در جام ملت‌های آسیا، در حقیقت یک بی‌احترامی به تمامی فداکاری‌ها و تعهداتی است که از طرف مربیان و بازیکنان در چند سال گذشته انجام شده است.

عدم حمایت از برنامه آماده‌سازی تیم ملی به صورت موثر و در زمان مناسب، با منابع و راهکارهای واقعی باعث ناامیدی هواداران تیم ملی خواهد شد و باعث شرمساری و تحقیر تمام رویاها و توقعات هوادارانی است که با توجه به دستاوردهای تیم ملی بالاتر نیز رفته است.

بعضی اوقات مطلب اصلی تعقیب کردن غیرممکن‌ها نیست بلکه می‌تواند بهبود بخشیدن شرایط گذشته باشد. برای قهرمان بودن، برای رسیدن به پیروزی شما باید بهتر بازی کنید، بیشتر تمرین کنید، استراحت و خواب بهتری داشته باشید.

با یک گروه خوش‌فکر فنی که همانند یک گروهان هستند، یابندگان ارزش‌ها، خالقان استعداد، برهم‌زنندگان شجاع، آنالیست‌های دقیق، با انجام کارهایی بسی دشوار و هوشمندانه با پایبندی و نمایش شمه‌هایی از شجاعت و همینطور فداکاری‌های بی‌نظیر، ما توانستیم کارهایی را مقدور نماییم در همان جایی که دقیقا دیگران پیش‌بینی می‌کردند که غیرممکن است به موفقیت دست یابیم، بعضی از آن‌ها حتی آرزو و توقع شکست ما را داشتند. آفرین آقایان، بنده به شما بسیار افتخار می‌کنم و در همین جا می‌خواهم از صمیم قلبم از شما تشکر کنم.

البته باید بگویم که در حال حاضر زمان آن است که همه ما برخیزیم و مقابل چالش‌های پیش‌رو با همان قدرت انعطاف‌پذیری و تعهد همیشگی بایستیم و دقیقا کارهایی که برای آمادگی، تمرین بهتر و حمایت از بازیکنانمان در تیم ملی لازم است را انجام دهیم.

در حال حاضر که ما با بادهای ویرانگر روبرو هستیم، من به دنبال شجاعت و وفاداری شما برای ایجاد انگیزه در بازیکنان‌مان هستم تا بتوانیم در جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات به موفقیت برسیم و قطره‌های عرق را تبدیل به طلا بکنیم، به خاطر هواداران تیم ملی.»

با آرزوی بهترین‌ها

کارلوس کی‌روش

۵ ۷  
آی اسپورت
2018-10-08 21:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
محمد
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۱۹
"استراحت و خواب بهتری داشته باشید"
در این زمینه کیروش در این ۷ سال فوق تخصص گرفته
۹
محمد
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۲۲
تلاش نکن هیچی نمیشی بازم توسط عراق بحران زده یا فلسطین حذف میشم
۸
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۲
رسما سوارمون شده! یابو جان، ما به تو ۸ ساله پول دادیم استخدامت کردیم سواری بهت دادیم که برامون قهرمانی بیاری! دقت کن ما تو رو استخدام کردیم نه تو ما رو. ما از تو توقع داریم نه تو از ما. چرا قبل از ریدنت دنبال مقصری همش؟!
"تضعیف کردن و یا از دست دادن کسب مقام در جام ملت‌های آسیا، در حقیقت یک بی‌احترامی به تمامی فداکاری‌ها و تعهداتی است که از طرف مربیان و بازیکنان در چند سال گذشته انجام شده است." یابوی نامحترم، اولا کسب مقام نه، فقط و فقط کسب مقام قهرمانی. تمام. بعدشم ما دوباره برینیم و قهرمان نشیم بی احترامی به کادر فنیه؟!خخخ ما قهرمان نشیم بی احترامی کادر فنی یعنی تو به مردمه. بدون که همه مردم ایران گاو نیستن. درسته گاو زیاد داریم تو مملکت ولی نه در اون حد که تو فکر میکنی!
Reza
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۱
چقدر ما بدبختیم که این مردک به ما حرف و رویا میفروشه ، اون بازیهایی رو با این بابا باختیم یه جور صحبت میکنه انگار ما ده هیچ بردیم ، بسه دیگه ، بهش بگین بس کن ، این مردم بخدا خیلی مظلوم و نجیبن
حامد
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۳
ما فقط از تو قهرمانی جام ملتها میخواهیم به کمتر از ان هم قانع نیستیم .
Reza
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۴۶
این بابا ما مردم رو چی فرض کرده ، ما بازیهایی رو باختیم ،ای بابا با پر رویی به روی مبارک نمیاره ،گرچه مافیای رسانه ای ، شرکت تضامنی فردوسی پور و شرکا ، این بابا میبازه ، میگن باخت شرافتمندانه ، رو که رو نیست ، سنگ پاست
محسن
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۰۲:۰۵
درود بر کیروش کبیر معمار نوین فوتبال ایران و قطع کننده دست های آلوده به فساد و تبانی و مبارز اول در مقابل همه لمپن ها و موتور گازی ها و خائنین به ایران و ایرانی. .....خدا یار و یاورت باد.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر