فهرست
پیرلو در یوونتوس؛ بدتر از ساری و آلگری
پیرلو در یوونتوس؛ بدتر از ساری و آلگری

پیرلو در یوونتوس؛ بدتر از ساری و آلگری

آی اسپورت - ناامیدی پاول ندود از داوری و چهره نگران آنیلی در جایگاه تماشاگران در شکست خانگی یوونتوس قابل توجه بود. شاگردان آندره‌آ پیرلو در بازی که با اخراج کوادرادو در دقیقه ۲۰ همرده شد با سه گل مغلوب فیورنتینا شدند. پس از این اخراج، یوونتوس تبدیل به یک می خواهم شد که نتوانست کاری انجام دهد. بانوی پیر تا دقیقه ۷۶ که گل دوم را دریافت کرد بازی را نباخته بود.

یوونتوس بزرگی وجود نداشت مانند دیدار برابر پارما اما خود را توانست نشان دهد. سپس فاجعه فرا رسید. کاسرس سومین گل را به ثمر رساند تا شکست تیم تورینی قطعی شود. در حقیقت یوونتوس در این شب شش امتیاز از دست داد چون کمیته المپیک ایتالیا پیروز عنوان کردن این تیم را مقابل ناپولی بی ارزش عنوان کرد. ناپولی به خاطر تعداد بالای مبتلایانش برای انجام بازی مقابل این تیم به تورین سفر نکرد و کمیته اجرایی بانوی پیر را برنده اعلام کرد.

علاوه بر این که تیم پیرلو یک عملکرد ثابت و منجسم نداشته وضعیتش در جدول به یک مشکل تبدیل شده است. زمانی که عملکرد سرمربی ایتالیایی با دو سرمربی قبلی مقایسه می شود این موضوع بیش از همه خود را نشان می‌دهد. ساری سال قبل در ۱۳ بازی سری آ توانست یازده امتیاز بیشتر کسب کند. آلگری دو سال قبل با کسب ۱۲ امتیاز بیشتر صدرنشین هم بود. هشدار ها فعال شده اند و کریسمس پیچیده ای برای پیرلو خواهد بود. یوونتوس تیم ششم جدول است یعنی خارج از رتبه های کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا که این اتفاقی غیرعادی برای باشگاه تورینی محسوب می شود.

سرمربی جدید موضوعاتی برای حل کردن دارد. ابتدا باید همه بازیکنان را در اختیار داشته باشد چون آسیب دیدگی در دفاع خیلی روی تیم اثر گذاشته است. سپس باید به وضعیت خط میانی رسیدگی کند. او در ایتالیا به خاطر خوب استفاده نکردن از کولوسفکی مورد انتقاد قرار گرفته است چون یوونتوس این بازیکن را به عنوان یک نیروی تقویتی ارزشمند از پارما خرید.

موضوع مهم دیگر وضعیت پائولو دیبالا است که برابر فیورنتینا حتی یک دقیقه هم بازی نکرد. البته درست است که اخراج زودهنگام کوادرادو روی برنامه های سرمربی ایتالیایی اثر گذاشت اما دیبالا در  میانه جنگ تمدید قرارداد با باشگاه قرار دارد.

     
آی اسپورت
2020-12-26 10:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر