فهرست
لایک روز؛ عذرخواهی اینستاگرامی از روزبه
لایک روز؛ عذرخواهی اینستاگرامی از روزبه

لایک روز؛ عذرخواهی اینستاگرامی از روزبه

آی اسپورت – روزبه چشمی یکی از بهترینهای تیم ملی در بازی مقابل مراکش بود. مدافعی که تا همین 24 ساعت گذشته نگرانی های زیادی درباره حضور او در ترکیب اصلی تیم ملی وجود داشت، جلوی مراکش ثابت کرد که کی روش بی جهت به او اعتماد نکرده و او را مدرن ترین مدافع فوتبال ایران معرفی نکرده. روزبه آنقدر با تمام وجود و از جان و دلش برای تیم ملی بازی کرد که آخرین پست او در صفحه اینستاگرامش تا لحظه تنظیم این متن 10918 کامنت داشته. کامنتهایی که هم مربوط به کاربران استقلالی است هم پرسپولیسی و نکته فوق العاده دوست داشتنی آن عذرخواهی کاربرانی است که تا همین چند روز قبل انواع و اقسام شوخی ها و حتی توهین ها را با روزبه انجام داده بودند و حالا که تحت تاثیر عملکرد خوب مدافع تیم ملی قرار گرفته اند از او به خاطر حرفهایشان عذرخواهی کرده اند.

 

۴۴ ۱۱  
آی اسپورت
2018-06-16 11:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
**
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۱
کریمی برانکو و بیژن کجایید دقیقا کجایید.اتش نشانی رو خبر کردیم تا بیاد مرتب اب بگیره رو هیکلتون.خخخخخخخخخخخ
.....
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۳
ببند کیسه کش قبلا کیروش شیلنگ رو گرفت رو سرمربی دستمال کش کیسه که تا رکاب اتوبوس داشت پاچه خواری میکرد حالا تو اینجا زر میزنی؟ یه جام انداختن جلوتون باز توهم زدی؟ یا با پول های عمو اسحاق کیلویی بازیکن میگیرین پررو شدی؟
۴
ميلاد
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۱
حالا كمي دير شده. نميشه اول از صبح تا شب فحاشي كرد و بعد عذر خواهي. رامين، روزبه، بيرانوند خيلي مشخص شد همه انها به درستي در تركيب بودند. تيم ملي فقط براي كساني هست كه تيم ملي رو دوست داشته باشند با هر تركيب و مربي. نه اينكه بازي رنگي درست كنند.
پیام
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۲۸
ما ایرانی ها خیلی مردم جالب و جوگیری هستیم!
اون از کی روشی پور که تو مصاحبه بازی از دقیقه یک شروع کرده بود به " یا علی" گفتن و تو دقیقه 12 می گفت : همه راضی هستیم که همین الان بازی با همین نتیجه مساوی تموم بشه! ... و برعکس تو آخر بازی هم که جوگیر شده بود، می گفت : ما چقدر خوبیم!
اون هم از آمار بازی که درصد مالکیت برای ایران به 18 درصد! رسیده بود و تا دقیقه 80 تعداد پاس های ایران بزور به عدد 80 پاس می رسید! ... واقعا تو بازی دیروز ما همه کار کردیم. از وقت تلف کردن های زیاد و شدید که تماشاگرها ما رو هو می کردن ... تا بزن زیر توپ های فراوان! ... حالا هم هم که شانسی خودشون به خودشون گل زدن، همه جو گیر شدن می گن : پرتغال و اسپانیا هم می بریم می ریم مرحله بعد!
خداییش اگر بازیکن مراکش به خودش گل نمی زند ما تا صبح هم نمی تونستیم با این تاکتیک خنده دار به گل برسیم.
عیار واقعی ایران تو بازی با پرتغال و اسپانیا مشخص می شه!
کمی واقع بین بودن هم بد نیست ... بهتره خودمون رو گول نزنیم!
اشکان4
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۱
انقدر بدبین نباش،الان موقع این نوع کامنت ها نیست چون حرفات تاثیر مثبتی نمی ذاره فعلا
و جو رو فقط خراب می کنه
مارال
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۲۴
# تسلیت به وطن فروشا
قارتال
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۲۹
ما مردم افراط و تفریط هستیم همین.
عمر آسوده بخواب که بغداد بیدار است
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۲
زنده باد ایران
بهراد
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۱
خیلی کنجکاوم بدونم دوستی که به بقیه توصیه میکنه واقع بین باشن و جو گیر نشن و ای تمام مطالب مربوط به این پیروزی کلمات از نظر خودش واقع بینانه ش رو نوشته, اصلا میدونی واقع بینی یعنی چی؟
مارال
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۲۴
اون کامنتا ارزش خوندن ندارن !
۸
بهراد
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۵
خیلی از کامنتای دوستان یا مطالب سایت با جملاتی از قبیل ما مردم ایران فلان طوریم و بهمان طور شروع میشه. یه محبتی کنید منبع و ماخذ دانش و تسلطتون به روحیات ایرانی جماعت رو هم ذکر کنید تا بقیه هم استفاده ببرن.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر