فهرست
واضح و گویا: حیا کن، رها کن خطاب به شفر
واضح و گویا: حیا کن، رها کن خطاب به شفر

واضح و گویا: حیا کن، رها کن خطاب به شفر

آی‌اسپورت- تساوی صفر- صفر را فراموش کنید و به عملکرد استقلال مقابل ماشین‌سازی نگاه ریزبینانه‌ای بیندازید. نه خبری از بازی زیبا بود و نه موقعیت‌های گلی که امیدوارمان کند. البته اگر موقعیت گل تبریزی و سپس الله‌یار را فاکتور بگیریم و از این یک فرصت چشم‌پوشی کنیم.

استقلال برای سومین بازی متوالی، در جریان بازی گل نزد و همین در کنار تسلط ماشین‌سازی روی بازی باعث شد تا صبر هواداران در تبریز لبریز شود. آن‌ها در دقایق پایانی، شعار حیا کن، رها کن را خطاب به شفر سر دادند تا نارضایتی خود را از نتایج استقلال نشان بدهند.

این برای نخستین بار بود که اینقدر واضح، هواداران استقلال وینفرد شفر را به باد انتقاد می‌گیرند. انتقاد، نه تنها از نتیجه بلکه فوتبالی که استقلال به نمایش می‌گذارد و یا بهتر بگوییم، فوتبالی که به نمایش نمی‌گذارد.

استقلال بعد از این تساوی، حالا باید فکری به حال بحرانی کند که مثل آوار روی سرش خراب شده است. هنوز دقایق زیادی از سوت پایان بازی نگذشته که انتقادها آغاز شده‌اند. انتقادهایی که این بار شفر را هم در بر گرفته و او را نیز متهم کرده‌. متهم به کسب نتایج ضعیف و عملکرد دور از انتظار، بخصوص در این فصل. آیا مرد آلمانی پاسخی برای انتقادها خواهد داشت؟ برای رها کن، حیا کن چطور؟ 

۱۲ ۱۱  
آی اسپورت
2018-11-05 18:04:00
نظر دهید

۱۱ نظر
حسن
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۸
همه اش زیر سر وزیر و پسرشه. اشکریز ندا بده همه بریزن تو خیابون
محسن
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۸
عرض ادبی دارم به خواهر و مادر کسانی که مظلومی و قلعه نوعی را در استقلال،تمام شده و سنتی میدانستند.این مربی مدرن،رید برای شما،بخورید.
مجتبی
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۱۴
کاجیا فردا جلو وزارت تمام پپسران وزرا پرسپولیسی هستن تمام پسران سفرا پرسپولیسی هستن ما دختر استقلالی نمیخواییم
کسری
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۱۶
شوفر فقط میخاد اخراج بشه.اول فصل رو حماقت طرفداران کیسه یه قرار تپل یک میلیون دلاری بست(در حالی که رو ۳۰۰تا قول داده بود) حالا هم دنبال اخراج شدن بره با پولهایی که رو حماقت طرفداران کیسه بدست اورده اخر عمری حال کنه.فینال جام حذفی که افتخاری بیچاره هی میگفت عجله نکنین قرارداد میبندیم این احمقها پاشونو کردن تو یه کفش که الا و بلا امروز قرار داد ببندین.شوفر فقط فکر پول هست که اگه اینطور نبود تیمشو فصل بدنسازی ول نمیکرد بره تو شبکه تی وی دنبال پول یا یه دستیار برای خودش می اورد.هالوها رو خوب شناخت سریع چسبوند به ماتحتشون که داغ بود.
کاج
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۱۷
چون شفر بلد نیست ترکیب بچینه و تعویض کنه بریزیم دم وزارت خونه عربده کشی یا زوده؟
مثل کسری مامله نباشیم
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۲۷
در جواب محسن... اولا تو اگه واقعا استقلالی باشی که بعید میدونم و احتمالا یه لنگیه بی خانواده ای که خودشو استقلالی جا زده باید بگم مایه شرم استقلالیا هستی ضمنا اون چیزی که واسه خوردن ما گذاشتی نگه دار واسه مامی جونت که نصف شب از سرکار با بدن کوفته برگشت شام واسه خوردن داشته باشه. و البته خیلی گویا و واضح باید به لنگ اسپورتم بگم که خیلی حروم خور و زرد هستی که از کوچکترین حاشیه واسه استقلال دریغ نمیکنی و شعار 10 نفر علیه شفر رو که اونم معلوم نیست استقلالی باشن و احتمالا طرفدارای تبریزی بودن اینطور تو بوق و کرنا میکنی و با 10 تا تیتر مختلف کارش میکنم
۵ ۲
کسری
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۳۰
مامله فعلا خواب هست ولی یه چشمی داره از مامی جونت محافظت میکنه.
محسن
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۵۲
اما مادر من،به مربیان ایرانی استقلال بی اعتقاد نبود که این خوردنی شامل حالش بشود.دوست نه چندان گرامی،نتایج این دو مربی ایرانی را با نتایج حالا مقایسه کن و اگر خجالت نکشیدی باز هم ادعایت را تکرار کن.چندسال است که قلعه نوعی از استقلال رفته،کدام سال تیمش از استقلال عقبتر بوده؟!! مرد ناحسابی،حرف من،با سند قابل دیدن است،چرا به شما برخورده؟تراکتور قلعه بالاتر،ذوب آهن قلعه بالاتر،امسال هم سپاهان قلعه بالاتر،در لیگ هم که در ازادی با غلتک از روی ما رد شد!!! تراکتور قلعه اگر اسیر مسائل ناجوانمردانه بیرون زمین نشده بود قطعا قهرمان بود.
۵
تبریزلی
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۳۹
مگه استقلال تو آذربایجان طرفدار هم داره که تازه بخواد تشویق یا اعتراض کنن؟؟؟!! زور نزنید این دو تیم چرت تهران هیچ طرفداری تو آذربایجان ندارند. یاشاسین تراختور ماشین...
۶
محسن
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۴۶
دمت گرم کسری خیلی خوب از پس استقلالیها بر میای خیلی خوب جوابشونو میدی حرف نداره جوابات.
ماشین سازی بدون شاخ
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۰۶
ماشین سازی شاخ نداشت ولی خوب جرررررر داد
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر