فهرست
راه‌حل بارسا برای دمبله؛ سناریوی فیلیپ کوتینیو
راه‌حل بارسا برای دمبله؛ سناریوی فیلیپ کوتینیو

راه‌حل بارسا برای دمبله؛ سناریوی فیلیپ کوتینیو

آی اسپورت - بارسلونا که این روزها در میانه بحران کووید19 با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند از آنجا که می‌داند در شرایط امروز امکان فروش عثمان دمبله با قیمت بالایی که دارد عملا وجود ندارد حاضر است به پیشنهادهای انتقال قرضی او هم گوش دهد. بارسلونا شرایطی مثل انتقال قرضی کوتینیو به بایرن مونیخ را هدف گرفته و اگر بتواند دمبله را به این شکل واگذار کند خوشحال خواهد شد.

تابستان گذشته بایرن حدود 12 میلیون یورو برای یک سال حضور قرضی کوتنییو در این تیم به بارسا پرداخت و گفته می‌شود دستمزد او در بایرن هم 12 میلیون یورو بوده. بایرن البته این گزینه را داشت که در پایان فصل او را با پرداخت 120 میلیون یورو دائمی کند. بارسا انتظار نداشت بایرن دست به چنین خریدی بزند ولی انتظارش این بود که کوتینیو در بایرن به شدت موفق شده و در نتیجه قیمتش به بهایی که آنها در سال 2018 برایش پرداخته بودند یعنی 160 میلیون یورو نزدیک شود.

حالا بارسلونا که از فروش سریع دمبله در سال جاری ناامید شده سناریوی مشابهی را برای او طراحی کرده. بارسا دمبله را پنج ماه قبل از کوتینیو به مبلغ 105 میلیون یورو از دورتموند خریداری کرد و طبق قرارداد باید به او 40 میلیون یورو هم پاداش و ملحقات اضافی پرداخت می‌کرد. بارسا حالا امیدوار است با واگذاری قرضی  دمبله از کاهش بیشتر ارزش او در  بازار جلوگیری کند.

     
آی اسپورت
2020-05-26 10:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر