فهرست
واکنش پرسپولیسی‌ها به خطیر: جوسازی نکنید
واکنش پرسپولیسی‌ها به خطیر: جوسازی نکنید

واکنش پرسپولیسی‌ها به خطیر: جوسازی نکنید

آی اسپورت - مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس به اظهارات یکی از مسئولان باشگاه استقلال برای استفاده از داور خارجی در دربی هشتاد و نه واکنش نشان داد. پندار خمارلو در خصوص مصاحبه یکی از مسئولان باشگاه استقلال(علی خطیر) مبنی بر استفاده از داور خارجی در دربی گفت: «اسناد این مسئله موجود است که ما بیشترین ضرر را از داوری‌ها در بازی‌های اخیر داشته‌ایم و حتی بارها در کنفرانس‌های خبری و مصاحبه‌های مختلف که فیلم و سند آن در اختیار رسانه‌ها قرار دارد درخواست کردیم که سیستم کمک داور ویدیویی در فوتبال ایران فعال شود و تنها تیمی بودیم که خواستار اجرای VAR در بازی‌های فوتبال بودیم. ما از روز اول پیگیر این مسئله بودیم و در این باره بارها درخواست کردیم که برای جلوگیری از تضییع حق پرسپولیس و هوادارانش از کمک داور ویدیویی استفاده شود.»

پرسپولیس بیشترین ضرر را از داوری کرد

البته برخی‌ها اظهارنظرهایی داشتند و می‌خواهند القا کنند که داوری‌ها به ضرر آنها بوده و آنها ضرر کرده‌اند اما به گواه آمار و صحبت کارشناسان بیشترین ضرر را پرسپولیس از داوری‌ خورده است حتی در بازی‌های اخیر در لیگ برتر و حتی لیگ قهرمانان آسیا گل‌های آفساید خوردیم که کارشناسان بر مردود بودن آنها صحه گذاشتند پس لطفاً برخی‌ها جوسازی نکنند و سعی نکنند با این حرف‌ها القا کنند داوری‌ها به ضررشان بوده است.

ما قبل از استقلال خواهان داور خارجی شدیم

اگر حرف از داور خارجی در دربی است که ما پیش از این خواستار حضور داور خارجی برای این بازی شده‌ایم. البته ما به سلامت کاری داوران کشورمان اعتماد کامل داریم و قصد زیر سؤال بردن آنها را نداریم. اما با توجه به جوی که به راه افتاده ما خیلی قبل‌تر از اینها خواستار استفاده از داور خارجی برای دربی هشتاد و نه بودیم. بیشترین ضرر را از داوری‌ها ما داشتیم و اینطور نباشد که برخی‌ها بخواهند در این باره جوسازی کنند.

۱۵ ۲  
آی اسپورت
2019-03-24 22:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
عباس
يكشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۲۳
این کیسه ها خیلی رو دارن. به این میگن فرار رو به جلو. آمار دربی های دو دهه اخیرو بگیرید ببینیده اگه لطف داور نبود چه نتایجی بدست میومد. اصن راه دور نریم همین دربی رفت که اگه داور بی شرف نبود کیسه سوراخ میشد با یه اخراجی و یه پنالتی اول نیمه دوم
۳
ایرانی
يكشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۵۴
لنگی آگه شما زودتر خواهان داور خارجی شده اید و بیشترین ضربه از داوری هم خورده اید دیگه چه مرگته
خطیر هم گفته داور خارجی باشد
چونکه همه تیمها میدونند داوری ها بنفع تیم لنگی شما بوده
آگه کاسه‌ای زیر نیم کاسه ندارید بزارید فدراسیون فوتبال داور خارجی برای دربی انتخاب کند
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر