فهرست
رکورد منفی زیدان؛ ضعیف ترین آمار در برنابئو
رکورد منفی زیدان؛ ضعیف ترین آمار در برنابئو

رکورد منفی زیدان؛ ضعیف ترین آمار در برنابئو

آی‌اسپورت- ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، دیگر یک جهنم برای تیم حریف نیست. سپیدپوشان در این فصل تنها 9 پیروزی در خانه کسب کرده اند و 5 تساوی و 4 شکست نتیجه تلاش آنها در دیگر بازی های خانگی بوده است. بدین ترتیب، آنها ضعیف ترین آمار تاریخ باشگاه را تا به اینجا به ثبت رسانده اند. تنها در فصل 07-2006 بود که رئال آماری مشابه به ثبت رسانده بود؛ ولی آنها تا این مقطع از فصل، به اندازه این فصل شکست نخورده بودند. در حقیقت رئال 9 پیروزی، 6 تساوی و 3 باخت در برنابئو کسب کرده بود.

والنسیا، لوانته، رئال بتیس، تاتنهام، بارسلونا، ویارئال، فوئنلابرادا، نومانسیا و لگانس تیم‌هایی هستند که موفق شدند در برنابئو این تیم را شکست دهند و اینکه انها تیم‌هایی کاملا متفاوت بوده اند و تقابل ها در رقابت‌های مختلف صورت گرفته، باعث می‌شود نتوان دلیل مشخصی برایش پیدا کرد.

تیم هم به این باور دارد که هیچ توضیحی برای این عملکرد قابل قبول نیست. همچنین بازیکنان باور دارند که هواداران بیش از آنچه باید از آنها حمایت کرده اند. سپیدپوشان امیدوارند برنابئو بتواند در تقابل با پاری سن ژرمن، یک شب جادویی دیگر را تجربه کند و پیروزی مهمی در این دیدار حساس رقم بخورد. همانطور که راموس چهارشنبه شب گفت، زمان متحد شدن است.

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-01-27 16:31:00
نظر دهید

۱ نظر
آنتی شومن
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۳۵
قابل توجه کسانی که به عملکرد کیروش اون هم فقط تو یه فصل گیر میدادن.اینم زیدان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر