فهرست
منصوریان نامه فسخ گرفت؛ سپاهان جدی شد؟
منصوریان نامه فسخ گرفت؛ سپاهان جدی شد؟

منصوریان نامه فسخ گرفت؛ سپاهان جدی شد؟

آی اسپورت – 4 ماه بعد از استعفای علیرضا منصوریان از هدایت استقلال، او امروز رسما قرارداد خود را با این تیم فسخ کرد و از تیمی که یک سال و نیم هدایتش را بر عهده داشت جدا شد. منصوریان پس از استعفا از سرمربیگری استقلال، سکوت کرده بود و هرگز مصاحبه‎ای نکرد و در مراسم‌هایی که اهالی فوتبال به مناسبت‎های مختلف در آنها شرکت می‌کردند غایب بود. در این مدت فقط در دو مقطع از او اخبار و تصاویری در رسانه‌ها منتشر شد. اولین بار حضور چند بازیکن استقلال در مراسم جشن تولد او و دومین بار حضور خود او در اردوی تیم ملی جوجیتسو!

اما امروز حضور ناگهانی او در دفتر باشگاه استقلال و گرفتن نامه فسخ قرارداد از این باشگاه یک بار دیگر او را در کانون اخبار قرار داد. به ویژه اینکه در دو سه روز اخیر نام او در میان گزینه‌های احتمالی سرمربیگری سپاهان مطرح شده است. به نظر می‌رسد حضور منصوریان روی نیمکت سپاهان آنقدر جدی شده که او برای بستن قرارداد جدید، به دنبال فسخ قرارداد قبلی رفته باشد. او می‌توانست خیلی زودتر از این ها با استقلال فسخ کند و این کار را نکرده بود اما همزمانی شایعه مذاکره‌اش با سپاهان و فسخ قراردادش با استقلال به احتمال زیاد اتفاقی نیست!

۵ ۴  
آی اسپورت
2018-01-22 15:03:00
نظر دهید

۴ نظر
farhad rahimi
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۱۷
به زور قصد داری که منصوریان را به سپاهان قالب کنی . مرد حسابی از جو هواداران خبر نداری انقدر از دست مدیران عصبانی هستند که انها جرات ندارند اسم منصوریان را بیاورند چه برسد به اینکه با او قرارداد امضا کنند
امید از تفت
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۳۴
سپاهان از کرانچار به جوگیریان رسیده!!؟ شوخیش هم خنده داره خخخخخ
آغا بهداشت
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۳۷
منم با خودت ببر
قول می دم سقوط نکنیم.
علی
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۳۰
استدلال های بچه گانه ای اسپورت ادم رو یاد مهد کودک میندازه!!
چند روز پیش گفتن نکونام استعفا داده میره تراکتور در نهایت ساغلام شد مربی تراکتور سازی
الان هم این!!!
خدا وکیلی باید ریاضیدان میشود که بشریت رو نجات دهید با این استدلال ها 2+2=5!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر