فهرست
آمار عجیب حیدری: هر 11 دقیقه یک سانتر!
آمار عجیب حیدری: هر 11 دقیقه یک سانتر!

آمار عجیب حیدری: هر 11 دقیقه یک سانتر!

آی اسپورت - با وجود گذشتن از سن 33 سالگی، خسرو حیدری هنوز مهمترین بازیکن سبک بازی استقلال محسوب می‌شود. بازیکنی که با سانترهایش، روی دروازه حریف فشار می‌آورد و موقعیت می‌سازد. تا قبل از دربی برگشت امسال، استقلال در 5 سال اخیر فقط یک گل بدون سانتر‌های خسرو در دربی زده بود.

در لیگ قهرمانان آسیای امسال هم سبک بازی استقلال، تغییر نکرد. خسرو حیدری 2 گل برای استقلال ساخت و 55 بار، توپ را روی دروازه حریفان این تیم سانتر کرد. 55 پاس در 631 دقیقه بازی حیدری، یعنی او در هر 11 دقیقه یک سانتر روی دروازه حریف انجام داده است.

در جدول بیشترین سانترهای لیگ قهرمانان هم حیدری با وجود یک بازی کمتر، فقط دو سانتر کمتر از بازیکنان صدرنشین کرده و اگر در همان یک بازی هم غایب نبود، احتمالا با اختلاف قابل توجهی در صدر جدول قرار داشت. البته دقت پاس‌های حیدری، قابل قبول نیست و فقط 12 سانتر او به بازیکنان خودی رسیدند.

۴ ۴  
آی اسپورت
2017-06-03 17:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
شاهین پرسپولیسی
شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۰۶
قبل از بازی برگشت با العین گفتم تنها تاکتیک استقلال بده خسرو بکش زیرش است و عده ای ناراحت شدند... سیستم منسوخ دهه شصت با مربی شومنی که ادای مدرن بودن را در میاره‌. به عنوان یک پرسپولیسی دوست دارم استقلال قوی باشه تا رقابت‌ها جذاب باشه که چاره استقلال یک مربی خوب خارجی است که هوادارانش دوسال ازش حمایت کنند
مشروح 86
شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۵۴
مربیهای استقلال میان و میرن ولی تاکتیک استقلال همون سانترهای خسرو باقی میمونه!
ششعلی جکوزیان
شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۴۸
تاکتیک ششعلی در این فصل توپ بدید خسرو از وسط زمین یا علی ممد بکش زیرش اخر به یه خری می خوره گل میشه !
۹
من قاچعلی هستم
شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۵
امسال قصد دارم با انجام تمرینات ویژه و به روز اروپایی سانترهای خسرو رو به هر 5 دقیقه یک سانتر ارتقا بدم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر