فهرست
تست موفقیت‌آمیز سیامک نعمتی
تست موفقیت‌آمیز سیامک نعمتی

تست موفقیت‌آمیز سیامک نعمتی

آی اسپورت - بعد از جدایی صادق محرمی و مصدومیت حسین ماهینی و عدم تجربه لازم برای حضور در پست دفاع راست برای آدام همتی، برانکو ایوانکوویچ یک تصمیم پرریسک و البته موفقیت آمیز را پشت سر گذاشت.

حضور سیامک نعمتی در غالب پستی که کاملا با آنها طی فصول اخیر بیگانه بود آن هم در هفته‌‎هایی که جزو برترین نفرات تهاجمی تیم محسوب می‌شد در پست دفاع راست. شماره 88 پرسپولیس اما در جدال با السد قطر یک شب فوق العاده را پشت سر گذاشت و ضمن نمایش دفاعی موفق در اندک حملاتی که از سمت راست طراحی می‌کرد برابر یکی از برترین نفرات السد برتری خود را به نمایش گذاشت.

برانکو ایوانکوویچ که اکنون تا نیم‌فصل قادر به سود بردن از خرید جدید خود در این پست – مهدی شیری از پیکان- نخواهد بود و حسین ماهینی را نیز با توجه به مصدومیت رباط صلیبی از دست داده، امیدوار به درخشش این بازیکن است. نعمتی در بازی تدارکاتی امروز تیمش مقابل تیم دسته پایینی منصور ساوه نیز در پست مدافع راست به میدان رفت و بار دیگر با حرکات تکنیکی و سرعت قابل اتکایش در فاز تهاجمی و توپگیری در فاز دفاعی یک عملکرد قابل قبول و مورد اعتماد دیگر را به جا گذاشت.

سیامک نعمتی که در فصل گذشته و با توجه به نیمکت نشینی‌های مداوم در آستانه ترک پرسپولیس قرار داشت، اکنون با اتکا به توانایی فنی و صبر و تلاش توانسته به مهره‌ی مورد اعتماد برانکو ایوانکوویچ و هواداران این تیم تبدیل شود و مطمئنا با ادامه این روند قادر خواهد بود به هدف بزرگش برای حضور در تیم ملی نیز دست یابد.

۶ ۱  
آی اسپورت
2018-10-11 21:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید از تفت
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۳۵
نعمتی دفاع راست بازی کنه بهترین دفاع راست ایران و آسیا میشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر