فهرست
تراکتور 2 -نساجی 1؛ خطیبی طلسم را شکست
تراکتور 2 -نساجی 1؛ خطیبی طلسم را شکست

تراکتور 2 -نساجی 1؛ خطیبی طلسم را شکست

آی اسپورت – تراکتور به اولین برد خود با هدایت خطیبی در لیگ بیستم دست یافت.

 

هفته هفدهم لیگ برتر؛ شنبه: 99/12/16 ؛ ساعت 15:30

ورزشگاه: یادگار امام تبریز/ بدون تماشاگر

گروه داوری:  مرتضی منصوریان - یعقوب سخندان – پوریا زحمتی

 

ترکیب تراکتور: محمدرضا اخباری، محمدرضا خانزاده، حمید بوحمدان، مهدی تیکدری، میثم تیموری، اکبر ایمانی، احسان حاج صفی (میلاد فخرالدینی 76)، مسعود شجاعی (محمد مسلمی پور 46)، اشکان دژاگه (علی فتحی 76)، پیمان بابایی و محمد عباس زاده (امین اسدی 85)

سرمربی: رسول خطیبی

 

ترکیب نساجی مازندران: حسین خطیر، حامد شیری، مصطفی جوادیان، حسن نجفی (سجاد آقایی 58)، سعید بیگی، اکبر صادقی، محمود قائدرحمتی، میلاد کمندانی (ایوب کلانتری 85)، حسین زامهران، رضا دهقانی (احسان قهاری 58) و علی آل‌کثیر

سرمربی: مجید جلالی

 

کارت زرد: علی آل کثیر (44) از نساجی، میثم تیموری (3+45) از تراکتور

 

شرح گل:

تراکتور 0- نساجی 1؛ (محمود قائدرحمتی 12): ارسال اکبر صادقی از روی نقطه کرنر را دهقانی در تیر یک با ضربه سر به تیر دو ارسال کرد و محمود قائدرحمتی با حضوری به موقع در این منطقه، با ضربه سر دروازه اخباری را باز کرد.

تراکتور 1- نساجی 1 (محمد عباس زاده 22): ارسال محمد تیکدری از سمت راست را محمد عباس زاده با ضربه سر شیرجه ای وارد دروازه حریف کرد.

تراکتور 2- نساجی 1 (میثم تیموری  3+45): ارسال اشکان دژاگه از روی نقطه کرنر را میثم تیموری با یک ضربه سر دقیق وارد دروازه حریف کرد.

 

لحظات حساس:

دقیقه 25: پس حاج صفی در پشت محوطه جریمه به اشکان دژاگه با شوت این بازیکن همراه بود که این ضربه با اختلاف از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 27: میلاد کمندانی در موقعیت تک به تک می رفت دروازه تراکتور را باز کند اما ضربه نرم او را اخباری با واکنش مناسب راهی کرنر کرد.

دقیقه 40: حسن نجفی در سمت راست محوطه جریمه تراکتور صاحب توپ شد اما ضربه او که نه ارسال بود و نه شوت، از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 43: ارسال حسن نجفی از سمت راست در حالی که می رفت به صورت مستقیم وارد دروازه تراکتور شود با عکس العمل دیدنی اخباری راهی کرنر شد.

دقیقه 3+45: مسعود شجاعی داخل محوطه جریمه نساجی صاحب توپ شد و با شوتی سرکش دروازه حریف را نشانه گرفت که ضربه او را خطیر راهی کرنر کرد.

دقیقه 48: شوت سرکش پیمان بابایی از پشت محوطه جریمه پس از برخورد به بازیکنان حریف راهی کرنر شد.

دقیقه 57: شوت دیدنی بازیکن نساجی چسبیده به محوطه جریمه را محمدرضا اخباری با پا راهی کرنر کرد.

دقیقه 61: زامهران در داخل محوطه جریمه تراکتور صاحب توپ شد و با یک شوت سنگین دروازه حریف را هدف گرفت که اخباری به زیبایی این شوت را مهار کرد، در برگشت این توپ، کمندانی بعد از یک توی سر توپ زیبا، ضربه ای دقیق را روانه دروازه کرد که بار دیگر اخباری با واکنشی زیبا این توپ را مهار و راهی کرنر کرد.

دقیقه 67: اکبر ایمانی بعد از چند قدم حرکت در عرض، با یک شوت از پشت محوطه جریمه دروازه حریف را هدف گرفت که خطیر ضربه او را مهار کرد.

دقیقه 6+90: ارسال زارعی از سمت راست را قائد رحمتی در دهانه دروازه می رفت به گل دوم تیمش تبدیل کند که تیکدری با حضوری به موقع توپ را بلوکه و راهی کرنر کرد.

 

در حاشیه:

* پیمان بابایی برای اولین بار در بازی امروز پیراهن تراکتور را به تن کرده است.

* محمد عباس زاده بعد از باز کردن دروازه تیم شهرش، اقدام به شادی نکرد.

* میثم تیموری بعد از زدن گل به دلیل شادی گل عجیبی که داشت و اقدام به لگد زدن تابلوی تبلیغاتی کرد، از داور بازی کارت زرد گرفت.

     
آی اسپورت
2021-03-06 17:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر