فهرست
تونس از گروه B جام جهانی چهار امتیاز گرفت!
تونس از گروه B جام جهانی چهار امتیاز گرفت!
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

تونس از گروه B جام جهانی چهار امتیاز گرفت!

آی اسپورت – تیم ملی تونس شب گذشته در آخرین بازی تدارکاتی خود قبل از آغاز جام جهانی مقابل تیم ملی اسپانیا با یک گل شکست خورد. اسپانیا در جام جهانی روسیه با ایران همگروه است. تونس قبل از اسپانیا با تیم‌های ملی ایران و پرتغال هم بازی تدارکاتی برگزار کرده بود که هر 3 تیم در گروه B جام جهانی قرار دارند. تونسی‌ها ابتدا ایران را 1-0 شکست دادند، سپس با پرتغال به تساوی 2-2 رسیدند و سرانجام دیشب علیرغم ارائه یک بازی خوب، به اسپانیا 1-0 باختند. با این نتایج اگر تونس به جای مراکش در جام جهانی در گروه B قرار داشت با 4 امتیاز شانس زیادی برای صعود از این گروه داشت.

۳ ۵  
آی اسپورت
2018-06-10 15:03:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
ميلاد
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۰
خيلي تيم منسجم و خوبي بود. جنگنده و تاكتيكي. از نظر فني هم درسطح بسيار بالا بودند. هيچوقت در نبردها كم نياوردند. بسيار مثبت كه ما هم با اونها بازي كرديم و ميشه گفت بد هم نبوديم.
۴
pooyan
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۰۱
من ديشب بازي اسپانيا رو ديدم
فكر كنم بشه ازش امتيازگرفت
خط حمله اش برندگي نداره
چه بسا تونس ميتونست با برد بياد بيرون
فكر كنم كيروش بازي با مراكش رو بولد كرده تا با امتياز بياييم بيرون اونوقت گرفتن امتياز از اسپانيا ميتونه مارو به مرحله بعد ببره
فكر كنم سخت ترين رقيب پرتغال باشه
۳
بابک
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۳۷
خوب سه امتیازشو از ما گرفت دیگه. مثل مکزیک که 2006 تنها سه امتیازش جلو ما بود و از گروه صعود کرد. یا مثل یگوسلاوی که مارو برد رفت بالا...این به این معنی نیست که ماهم میتونیم صعود کنیم.این یعنی ما گزینه ی خوبی هستیم برای باخت به مراکش
۶
رضا
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۱۳
البته ما تیممون کامل نبود قطعا می تونستیم جلوی تونس بهتر بازی کنیم ایران از لحاظ هوش بازیکنهای سطح بالایی داره بعد اینکه تجربه جام جهانی ما از مراکش خیلی بالاتره اگر این اقایون کارشناس هی نیان بگن مراکش بهتر از ماست و هی تیمو به سمت از پیش بازنده ببرن می تونیم حداقل مراکشو ببریم .من اصلا توقع صعود ندارم از تیم کشورم اما مردونه باید مراکشو ببیرم حالا هر جور شده .
۲
قارتال
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۳۵
مراکش یک سروگردن از تونس و الجزایر بالاتره ، امیدوارم تو رو خوبمون و تو روز بد مراکش این تیم رو ببریم و امیدوار بمونیم.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر