فهرست
اشتباه بزرگی که سپاهانی‌ها مرتکب شدند!
اشتباه بزرگی که سپاهانی‌ها مرتکب شدند!

اشتباه بزرگی که سپاهانی‌ها مرتکب شدند!

آی اسپورت - در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، قرار بود روز یکشنبه گذشته تیم‌های سپاهان اصفهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم بروند. این بازی در نهایت لغو شد. دلیل عدم برگزاری این دیدار، تاخیر در ورود اعضای تیم سپاهان به ورزشگاه بود که باعث ناراحتی پرسپولیسی‌ها و ترک ورزشگاه از سوی آنها شد. یکی از مواردی که در جریان حواشی و اتفاقات این بازی رخ داد اشتباه استراتژیکی بود که باشگاه سپاهان کرد.

گفته می‌شود در گزارشی که ناظر بازی از اتفاقات این دیدار آماده کرده آمده است: قرار بود بازی ساعت ۱۶:۱۵ آغاز شود. با وجود اینکه پرسپولیسی‌ها ۲ مهلت نیم‌ساعته که طبق قانون باید منتظر می‌ماندند تا اعضای تیم سپاهان به ورزشگاه برسند، منتظر ماندند، اما هیچ‌کدام از مسئولان سپاهان فهرست بازیکنان اصلی و ذخیره تیم خود برای این بازی را در اختیار ناظر بازی قرار نداده بودند. حتی تا ساعت ۱۷:۲۵ که زمانی بود که تیم داوری هم ورزشگاه را ترک کرد فهرست بازیکنان سپاهان به دست ناظر بازی نرسیده بود.

ندادن فهرست بازیکنان به ناظر بازی اشتباه استراتژیکی بود که از سوی باشگاه سپاهان رخ داد و موجب شد تا ناظر بازی (جلال مرادی) راس ساعت ۱۷:۲۰ به ناظر داوری (مسعود مرادی) اعلام می‌کند که دیدار لغو شود. همین اشتباه کافی بود تا دیگر ادعا‌های سپاهانی‌ها برای دفاع از خود خیلی محکمه‌پسند نباشد.

این در شرایطی بود که سپاهان اشتباه دیگری هم داشت و آن انتشار یک ویدیو از راهروی منتهی به رختکن تیم سپاهان بود. در این ویدیو که باشگاه سپاهان منتشر کرده تا نشان دهد آنها آماده برگزاری بازی مقابل پرسپولیس بودند، امیر قلعه‌نویی به یکی از اطرافیان خود می‌گوید: صبر کنید اول پرسپولیسی‌ها بروند بعد شما بروید داخل زمین.

۱۶ ۲  
آی اسپورت
2020-02-25 21:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کوهیار
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸، ۲۲:۲۲
خدا خودش خواست قلعه نوعی رسوا بشه
۳
سیامک
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸، ۰۲:۰۳
سایت ورزش 3 که ساعت 4:34 دقیقه ترکیب سپاهان را اعلام کرده؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر