فهرست
اعتراف دیرهنگام نعمتی‎؛ تقصیر «پارک» بود
اعتراف دیرهنگام نعمتی‎؛ تقصیر «پارک» بود

اعتراف دیرهنگام نعمتی‎؛ تقصیر «پارک» بود

آی اسپورت – هنوز برای خیلی‌ها سوال است که در بازی‌های تیراندازی آسیایی چه اتفاقی افتاد که زهرا نعمتی «امید مدال آوری ایران» به مسابقه نرسید! آن روز مسائل عجیب و غریبی درباره دلایل آن اتفاق مطرح شد. از جمله اینکه نعمتی به دلیل تاخیر در صرف ناهار و معطلی در سرویس بهداشتی به مسابقه نرسیده. چیزی که برای خیلی‌ها باور کردنی نبود. نعمتی اما امروز در مصاحبه با تسنیم حقیقت ماجرا را گفته است:

عمدی در کار نبود

اتفاقی که افتاد، برای من و فدراسیون ناراحت کننده بود، چون وقتی ورزشکار زحمت می‌کشد و افرادی پشت سرش او را تشویق می‌کنند و منتظر نتیجه هستند. هیچ عمدی در این کار نبود، چون اگر این اتفاق نمی‌افتاد، هم پرچم ایران بالا می‌رفت و هم برای من و فدراسیون افتخار بود. در آن زمان برای من هم باورکردنی نبود که چه اتفاقی افتاده، اما در روزهای بعد مسابقات من و بچه‌ها ادامه داشت و برای حفظ حرمت ایران و اینکه کاروان وارد حاشیه نشود، اعلام کردم خودم مقصر هستم تا دوستانم راحت کار کنند.

پارک زمان مسابقه را فراموش کرد

پارک که سرمربی من است و برای من و ایران زحمت کشیده است. او زمان مسابقه من را فراموش کرد و این اتفاق باورکردنی نبود، اما اتفاقی است که افتاده. من باید آن را می‌پذیرفتم تا با روحیه ادامه بدهم. نفرات ما زیاد و مسئول من پارک بود. او به من گفت استراحت کنم و قرار بود به من اطلاع بدهد. برنامه مسابقات دست مربی بود.

 

 

     
آی اسپورت
2018-09-05 11:43:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر