فهرست
نقل قول های روز: استقلال بهترین تیم ایران است
نقل قول های روز: استقلال بهترین تیم ایران است

نقل قول های روز: استقلال بهترین تیم ایران است

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

ضعف در ضربات ایستگاهی

مهمترین نکته‌ای که در هفته اول به چشم خورد این مساله بود که اکثر گل‌هایی که تیم‌های ما دریافت کردند روی ضربات ایستگاهی بود. این مساله نشان می‌دهد بازیکنان ایرانی روی ضربات ایستگاهی یارگیری‌های خوبی انجام ندادند و ضعف دارند. از طرف دیگر داشتن بازیکنان بلند قد هم در ترکیب تیم‌های حریف باعث گل خوردن نمایندگان ایران شد.
تحلیل منصور ابراهیم زاده سرمربی سابق تیم ملی از عملکرد تیم های ایرانی در هفته اول لیگ قهرمانان

استقلال بهترین تیم ایران است

از نظر من استقلال در حال حاضر بهترین تیم ایران است. بازی های آخر این تیم در لیگ برتر موید این صحبت من است. وقتی هیچ تیمی در تهران و خارج از تهران از ته تا صدر جدول حریف استقلال نیست، وقتی این تیم بهترین خط حمله لیگ و بهترین خط دفاع در نیم فصل دوم را دارد و صدرنشین نیم فصل دوم است، پس قطعا باید بهترین تیم حال حاضر کشور باشد.
قطعا نظر عباس سرخاب بازیکن سابق استقلال باعث خوشحالی منصوریان و همکارانش می شود

سبک بازی استقلال را می شناختم

پیش از این من با تیم نفت تهران نیز روبرو شده بودم و اتفاقا سرمربی آن تیم نیز علیرضا منصریان بود به همین دلیل با سبک بازی استقلال آشنا بودم. راه مقابله با تیم های ایرانی تحت فشار قراردادن آنهاست. بهرحال فوتبال یک بازی یازده نفره است و تنها تیمی می تواند برنده بازی باشد که اتحاد بیشتری دارد.
صحبتهای سرمربی الاهلی درباره بازی با استقلال

جدایی من قانونی بود

جدایی من از ماشین‌سازی کاملاً قانونی بوده است. طبق قراردادی که در ابتدای فصل امضا کردیم باید تا 23 ژانویه 70 درصد از پول قراردادم را دریافت می‌کردم، اما متأسفانه باشگاه ماشین‌سازی به تعهد خود عمل نکرد و من هم جدا شدم.
واکنش مانوئل فرناندز دروازه بان سابق ماشین سازی به تهدید مدیران این باشگاه در شکایت از او به فیفا

۱ ۳  
آی اسپورت
2017-02-23 09:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
محمد پرسپولیسی
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۱۰:۱۹
استقلال نیم فصل دوم از استقلال خوزستان و پیکان و پرسپولیس هر کدوم دو گل خورده.میشه شش گل.چطور بهترین خط دفاع لیگ تو نیم فصل دوم هست.پرسپولیس چهار گل خورده.عباس سرخاب رو آوردن شبکه ورزش واسه بازی استقلال خوزستان و الفتح،فضایی صحبت می کرد اصلا از هیچی خبر نداشت.بازیکن خوبی بوده ولی اطلاعاتش در حد من یعنی در حد صفر
۵ ۱
SS
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۱۷:۰۸
فكر كنم لنگيارو آدم حساب نكرده
۱
shahab.ir
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۱۰:۳۹
دوپینگ میدرخشد
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر