فهرست
سوژه روز؛ درخشش شیخ‎ویسی و حسرت تراکتور
سوژه روز؛ درخشش شیخ‎ویسی و حسرت تراکتور

سوژه روز؛ درخشش شیخ‎ویسی و حسرت تراکتور

آی اسپورت – امروز هر دو دیدار مرحله یک‎چهارم نهایی جام حذفی به ضربات پنالتی کشید و بهترین چهره ضربات پنالتی بی‎تردید وحید شیخ‎ویسی بود. دروازه‎بان استقلال خوزستان در دقیقه 116 بازی با مهار ضربه پنالتی محمد ایرانپوریان، تیمش را در بازی نگه داشت و در ادامه در ضربات پنالتی هم ضربه مهدی‌‎زاده را مهار کرد. قطعا نمایش درخشان او باعث حذف تراکتورسازی شد. او البته در هفته‎های گذشته یکی از کسانی بود که شایعه انتقالش به تراکتورسازی به گوش می‎رسید. شی‎ویسی در بازی استقلال خوزستان و گسترش فولاد هم به شدت مورد تشویق هواداران تبریزی قرار گرفته بود و به نظر می‎رسید اگر مدیران این باشگاه اقدام کنند جذب او کار سختی نخواهد بود اما مسئولان این باشگاه ترجیح دادند از او بگذرند و یک دروازه‎بان برزیلی را جذب کنند. شیخ‎ویسی اما با درخشش در بازی امروز و حذف کردن تراکتورسازی نشان داد که می‎توانست گزینه بهتری برای این تیم باشد.

۸ ۲  
آی اسپورت
2017-12-19 18:23:00
نظر دهید

۲ نظر
فرشاد
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۸
به همه خوزستانی های عزیز تبریک میگم هم صعود نفت و هم استقلال خوزستان. پرسپولیس که در لیگ عالی نتیجه گرفته زیاد برای هوادارانش اهمیتی نداره. اما برای تراکتور باید متاسف شد یه تیم مردمی با ریشه و بازیکن ساز که دادن دست یه نهاد نظامی ناکارآمد و صرفا کارش اوردن بازیکنان بدون انگیزه تیم های دیگه هست. تراکتور از اول فصل در دروازه و مدافع میانی و مهاجم تمام کننده مشکل داشته. الان که باید از فرصت استفاده میکرد نقاط ضعفش رو برای این بازی مهم ترمیم میکرد مثل همیشه فرصت سوزی کرد. بی لیاقتی و سو مدیریت افراد وابسته به نهادهای خاص بلایی بر سر تراکتور اورده که هوادار هم رها کرده خسته شده. کسی استادیوم نمیره. مردم بیکار نیستن که برن اعصاب خودشون رو خرد کنن. جناب اجرلو بیاد جواب بده. دو تا پنجره با شاهکار ایشون محروم شدیم اب از اب تکون نخورد.
سولدوز
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۹
واقعا نمیدونم من اونجوری متوجه شدم یا همه آذربایجانی های باشرف بازیکنان اصلا انگیزه بردو نداشتن انگار زورکی بازی میکردن.واقعا حیف تراختور که جای شربتی شده حتی یه حمله از اون سمت انجام نشد.اونقد با سربازها خوب رفتار کردیم که پررو شدن فک میکنن هر کاریم بکنن عیبی یوخ میگیم.در ضمن امیدوارم یحیی یه فکری بکنه با این تاکتیک نمیتونه ما هواداران رو راضی نگه داره کل بازی یا از طرف ایران پوریان سانت بود یا کیانی ارسال به میانه میدان میکرد که شاید حاتمی ضربه سر بزنه و یه موقعیت پیش بیاد. این که نشد تاکتیک.اگه سربازها هم نافرمانی میکنن فقط باید به هواداران بگن ما بلدیم چه جوری سر جاشون بشونیمشون اونا اش خور ما هستن کم کاری مساوی با خیانت به آذربایجان.یاشاسین تورک
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر