فهرست
فرشاد کاس‌نژاد روزنامه نگار روزشی در واکنش به لیست...
فرشاد کاس‌نژاد روزنامه نگار روزشی در واکنش به لیست...

۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴

فرشاد کاس‌نژاد روزنامه نگار روزشی در واکنش به لیست جدید تیم ملی نوشت: «وقتی شماره ۱۰ استقلال را مهدی قائدی بپوشد و در پرسپولیس کنعانی‌زادگان جانشین جلال حسینی شود، وقتی سپاهان حتی یک بازیکن بزرگ در لیست تیم ملی ندارد و تراکتور چند بازیکن قدیمی تیم ملی را به ۶ برابر قیمت خریده و خودش یک چهره شاخص نساخته، یعنی لیگ به دست یک مشت کج‌سلیقه اداره می‌شود...از میان این‌همه بازیکن جدید که استقلال خریده، سیاوش یزدانی با اما و اگر به تیم ملی دعوت شده. استقلال که نباید در نیروی انسانی اینقدر بی‌چیز و بی‌‌مایه باشد. بازیکنانی خریده‌اند که هرگز شانسی برای ۱۰ بازی ملی هم ندارند. اسم چنین تیمی استقلال نیست. برای پیکان بودنش باید تردید کرد.»
آی اسپورت
2019-10-06 12:24:53
نظر دهید

۳ نظر
jj
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸، ۱۲:۵۱
از کجا میدونی تراکتور 6 برابر قیمت خریده واقعا اینقدر به باشگاه نزدیک هستین که از ریز قررداد تک تک بازیکناش خبر دارین ؟ سپاهان و تراکتور صدر جدول هستن روز به روزم بهتر میشن شما به فکر تیمای خودتون باشید که بد جوری وارد بحران شدن
۷
جلیلی
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸، ۱۹:۲۰
مطمئنی تراکتور بازیکن نساخته؟ پس سعید آقایی در سپاهان و محمد نادری در پرسپولیس از کجا اومدن؟ موقع امضا قرارداد ها شما حضور داری که مبلغ رو بدونی؟
۲
ایرانتاج
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۰۹:۰۵
برو به ورزیر بگو ما که دیگه دل و دماغ واسمون نموند
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر