فهرست
ایران و عربستان؛ باز هم در زمین بی طرف
ایران و عربستان؛ باز هم در زمین بی طرف

ایران و عربستان؛ باز هم در زمین بی طرف

آی اسپورت – مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش با انتشار صحبت های شیخ سلمان نوشت:«بازی های ایران و عربستان همچنان در زمین بی طرف برگزار می شود.» شیخ سلمان در صحبت های روز شنبه اش اعلام کرد رای فیفا در این خصوص اعلام شده و در باره این رای نمی‌تواند حرف بزند اما ظاهرا رای بر همان روال قبلی حکم می‌کند.

لازم به ذکر است فوتبال عربستان ۴ نماینده در فصل پیش روی لیگ قهرمانان دارد و با توجه به سهمیه ۳+۱ فوتبال ایران، تمام تیم‌های ایرانی با معضل میزبانی از تیم‌های عربستانی در همان دور گروهی روبرو می شوند و باید از حالا برنامه ریزی کنند چون به طور قطع یکی از میزبانی‌های سه گانه خود را از دست می دهند و باید به کشورهای دیگر از جمله عمان سفر کنند. همچنین این اتفاق به احتمال فراوان در مراحل حذفی هم گریبان تیم‌های ایرانی را خواهد گرفت.

جالب اینکه مدیران فوتبال ایران خبر از پیروزی ایران در دادگاه عالی ورزش داده بودند اما با این صحبت های شیخ سلمان به نظر می رسد این مشکل کماکان حل نشده باقی مانده است.

۱ ۳  
آی اسپورت
2018-11-12 11:50:00
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۰۶
ما حاضریم زمین بی طرف بازی کنیم ولی والله زمین بی طرف نیست و همش زمین اون طرفه. رفت و برگشت باید در کشورهای عربی بازی کنیم. ما باید میزبانی را حداقل به قطر ببریم که با عربستان مشکل سیاسی داره. یا باید در ازبکستان، تاجیکستان، حتی هند میزبان باشیم. حالا در مرحله گروهی شاید اهمیتش کم تر باشه ولی در مراحل حذفی بحث میزبانی خیلی مهمه. باید میزبانی را به جایی ببریم که دچار سختی و مشقت بشوند و باید هزینه های بازی در زمین بی طرف را هم تمام و کمال عربستان یه ای اف سی بپردازه. نمیدونم چرا پرونده در cas پیگیری نشد!!!؟ امیدوارم فدراسیونی ها خیانت نکرده باشند.
۳
آبی آسمانی
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۲۶
بهرحال دوستان وزارت نشین فرصتی برای پیگیری همچین کارهای بی ارزشی ندارن، اما وقت دارن شبانه روزی از اردوی یک تیم باشگاهی و روند آماده سازی شون دیدن کنن.
۳
.
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۳۲
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر