فهرست
بیانیه سست فدراسیون
بیانیه سست فدراسیون

بیانیه سست فدراسیون

آی اسپورت – نمی‌خواستم به فاجعه لغو بازیهای تدارکاتی بپردازم. اما با بیانیه‌ای که فدراسیون مرتکب شده، سکوت جایز نیست. با رییس قانونی فدراسیون سیرالئون به مشکل خوردید و کار به دخالت فیفا کشید. با فدراسیون یونان دچار مشکل شدید و کار به فیفا کشیده. با فدراسیون کوزوو هم به مشکل خوردید! همه بد، شما خوب. چرا این اتفاقات فقط برای ایران می‌افتد؟

 «فدراسیون فوتبال ایران اعلام می‌کند که روابطش را با فدراسیون فوتبال یونان به حالت تعلیق در می‌آورد» مگر وزارت خارجه است که مهدی تاج سفیر خود را از آتن فرا بخواند؟ چه رابطه‌ای در میان بوده که به حالت تعلیق دربیاید.

فرض کنیم فیفا یونان را محکوم و محروم کند. حتی تعلیق‌شان کند. چه فایده برای تیم ملی که بازی‌های تدارکاتی‌اش یکی یکی پر پر شده؟ آنهم در حالی که با یونان برای بازی در سانتی به توافق رسیده بودیم! کی‌روش حتی از زمین سانتی بازدید کرد. اما با ترس واهی از آبجوی آمستل، منافع تیم ملی را زیر پا گذاشتید.

 بهانه "راه دور" هم خنده‌دار است. از اردوگاه عمرانیه تا استادیوم فاتح تریم در باشاک شهیر، یک ساعت و نیم راه است. در حالی که از استانبول تا سانتی فقط نیم ساعت پرواز! بخش خنده‌دارتر بیانیه، بند کوزوو است : «خواسته جدید و دقیقه آخر از سوی کوزوو، انجام این دیدار را غیرممکن کرد»

خواسته جدید؟ طوری نوشته‌اید که انگار درخواست ما معقول بوده و کوزوو تخلف کرده! نمی‌خواهید بازی کنید، نکنید. بیانیه نمی‌خواهد.

 

۱۹۹ ۳  
آی اسپورت
2018-06-01 11:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
ali
جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۵
درود به شرفت مهدي رستم پور
فرشاد4تای95
جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۹
بااختلاف بهترین ورزشی نویس ایران.
ميلاد
جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۴۱
ما با چه موجوداتي روبرو هستيم. مگه ميخاي تو ابجو بخوري. اميدوارم يك بازي بشه فراهم كرد. فاصله بازي تركيه و ليتواني خيلي زياده.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر