فهرست
کنفرانس پدیده-سپاهان: باید درس بگیریم
کنفرانس پدیده-سپاهان: باید درس بگیریم

کنفرانس پدیده-سپاهان: باید درس بگیریم

آی‌اسپورت- پدیده در هفته دوم لیگ برتر سپاهان را با نتیجه جالب توجه 4-0 شکست داد. نشست خبری پایان بازی مربیان را در ادامه می خوانید:

رضا مهاجری، سرمربی پدیده: انتظار چنین نتیجه‌ای را نداشتیم، اما انتظار بازی خوب، متعصبانه و باغیرت از بازیکنان تیمم را داشتم. خدا را شکر این اتفاق افتاد و دیدید که دو گل از چهار گل ما توسط مدافعان ما به ثمر رسید. مخصوصاً گل چهارم که بازیکن ما از دفاع راست، یعنی ضلع مخالف حرکت کرد و گل چهارم را به ثمر رساند. تیم منسجمی داریم و می‌توانیم به روزهای آینده امیدوار باشیم. امروز اتفاق خاصی نیفتاد و فقط مزد زحمات بازیکنان و همدلی تیم خود را گرفتیم. خدا را شکر بازیکنان در زدن ضربات آخر با دقت عمل کردند. سپاهان هم خوب بازی کرد، اما گل زود هنگام ما باعث شد که بتوانیم بازی را به خوبی مدیریت کنیم. امیدوارم این روند را حفظ کنیم و از الان باید تمرکز خود را روی دیدار مقابل نفت آبادان بگذاریم.

زلاتکو کرانچار، سرمربی سپاهان: بعد از چنین باختی اظهار نظر زیادی نمی‌شود کرد مگر اینکه بگویم از دقیقه اول بازی برخلاف انتظار ما پیش‌ رفت. در صحنه گل اول اجازه دادیم از نقطه کرنر حرکت کنند و به محوطه ما برسند. حرف دیگری در مورد بازی نمی‌‌شود زد. سعی می‌کنیم از این مسابقه درس بگیریم تا دیگر در بازی‌های آینده‌مان چنین اتفاقی تکرار نشود. به تیم پدیده هم بابت این برد تبریک می‌گویم. به عنوان مربی می‌توانم بگویم تمام تلاشمان را می‌کنیم تا اشتباهات امروز را برطرف کنیم. به نظرم خوب است که این اشتباهات امروز رخ داد تا همین ابتدای لیگ آنها را برطرف کنیم.

  ۱  
آی اسپورت
2017-08-04 21:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۰۰
فوقالعاده ضعیف بودید ولی کرانچار امیدوار کننده است باید به او فرصت داد او و برانکو بهترین مربیان لیگ هستند ضعف روحی دروازه بان سپاهان بعد از گل دقیقه 1 هم مزید علت این شکست سنگین بود. ولی بهانه نمی توان اورد فوق العاده ناهماهنگ بودند که از بازیها تدارکاتی هم مشخص بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر