فهرست
نقل قول های روز: منصوریان و رحمتی قهر نبودند
نقل قول های روز: منصوریان و رحمتی قهر نبودند

نقل قول های روز: منصوریان و رحمتی قهر نبودند

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

منصوریان و رحمتی قهر نبودند

منصوریان و رحمتی از اولش هم قهر نبودند. مربی بازیکنان دیگر را هم آزمایش می کند. منصوریان با رحمتی قهر نبوده است. ما قبل از بازی سپاهان جلسه مشترک داشتیم. آنها قول دادند از همدیگر حمایت کنند.
توضیح عجیب مدیرعامل استقلال درباره برخورد صمیمانه منصوریان و رحمتی در افتتاحیه شعبه جدید رستوران منصوریان

چالش جدید یحیی

فکر نمی‌کنم این انتخاب بازگشت به عقب باشد. من به باشگاهی آمدم که مالکان آن عاشق فوتبال هستند و نگاه خوبی به باشگاهداری دارند. این فرصت خوبی است که اینجا بتوانیم کار کنیم و دوست دارم تأثیرگذار باشم. حضور در لیگ یک برای من چالش جدیدی است. من سال‌ها از لیگ یک دور بودم و الان شناخت زیادی از این لیگ ندارم. حالا فرصت دارم تا شناخت خوبی پیدا کنم تا سال بعد یک تیم مدعی را به مسابقات بفرستیم. البته اکسین از لحاظ ساختار دچار ضعف است و ما باید این چیزها را درست کنیم.
پاسخ یحیی گل محمدی به انتقادات از او به خاطر حضور در لیگ یک

سرنوشت رحمتی در انتظار پرسپولیسی ها؟

کی روش می خواهد با این ها لج کند و ممکن است بچه ها دقیقا به همان سرنوشت رحمتی دچار شوند. دیدی که رحمتی دیگر دعوت نشد. دودش در چشم بازیکنان می رود چون ممکن است دیگر این ها را دعوت نکند آن وقت هیچی به هیچی!
نظر علی پروین درباره اختلاف کی روش و برانکو. او امیدوار است بعد از بازگشت تیم ملی از اردوی دوبی، سرمربی تیم ملی را با سرمربی پرسپولیس آشتی دهد

با پولادی مشورت کردم

در روزهای گذشته با مهرداد پولادی صحبت هایی داشتم و از او درباره شرایط تیم الشحانیه مشورت گرفتم. پولادی گفت که وضعیت الشحانیه خوب است و می توانم در این تیم موفق شوم. در جلسه فردا( امروز) با باشگاه قطری همه چیز روشن می شود. اگر به توافق قطعی برسیم در آنجا می مانم و در غیر این صورت به استقلال خوزستان برمی گردم.
رحیم زهیوی به احتمال زیاد امروز بازیکن الشحانیه قطر می شود

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-05 10:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر