فهرست
والدراما: مربی کلمبیایی را به کی‌روش ترجیح می‌دهم
والدراما: مربی کلمبیایی را به کی‌روش ترجیح می‌دهم

والدراما: مربی کلمبیایی را به کی‌روش ترجیح می‌دهم

آی اسپورت - نشریه اسپانیایی «مارکا» روز گذشته (سه‌شنبه) با انتشار گزارشی مدعی شد نمایندگان فدراسیون فوتبال کلمبیا با کارلوس کی‌روش، سرمربی حال حاضر تیم ملی فوتبال ایران ملاقاتی داشته‌اند و این مربی پرتغالی را به عنوان گزینه اصلی جانشینی خوسه پکرمن در نظر دارند. طبق این گزارش قرار است طرفین ملاقات دیگری با یگدیگر داشته باشند تا مشخص شود که این همکاری صورت خواهد گرفت یا خیر.

کارلوس والدراما، اسطوره فوتبال کلمبیا در گفت وگو با شبکه رادیویی «فاکس اسپورتس کلمبیا» در واکنش به انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی فوتبال این کشور گفت: «من ترجیح می‌دهم یک سرمربی کلمبیایی هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان را برعهده بگیرد چون ما مربیانی داریم که می‌توانند از عهده این کار برآیند. مهم این است که بدانیم که فدراسیون به دنبال چه نوع مربی‌ای است. مربی‌ تازه‌کار؟ مربی‌ای با سابقه حضور در جام جهانی؟ مربی‌ای با تجربه حضور در مسابقات حذفی؟»  

ستاره پیشین تیم ملی کلمبیا که از حضور فرناندو سوارس روی نیمکت تیم ملی کلمبیا حمایت می‌کند، گفت: «من از حضور کارلوس کی‌روش روی نیمکت تیم ملی کلمبیا استقبال می‌کنم اما هر کسی گزینه محبوب خود را دارد و من بر این باورم که مربیان کلمبیایی ظرفیت و استعداد لازم برای هدایت تیم ملی کلمبیا را دارند.»

او همچنین در خصوص تیمی که خوسه پکرمن ساخت، گفت: «من تیم تحت‌هدایت خوسه پکرمن را دوست داشتم. کلمبیا با پکرمن دوره خوبی را سپری کرد و دوست داشتم مدت زمان بیشتری او را روی نیمکت تیم ملی ببینم.»

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-11-21 12:42:00
نظر دهید

۲ نظر
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۴۵
زرد و جهت دار مثل این تیتر مسخره. ۴ بار از اول تا آخرشو خوندم ببینم کجا اسم کیروشو آورده !!! چرا زوری میخواید یکیو گنده جلوه بدید؟!
۵
ماهان
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۴۳
علی پرسپولیسی اگه چشماتو باز کنی و شامپوتم عوض کنی و یکبار دقیق بخونی میبینی که اسم کارلوس کی روش اورده شده.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر