فهرست
بارسا شکست ناپذیر؛ مقتدر صدرنشین
بارسا شکست ناپذیر؛ مقتدر صدرنشین

بارسا شکست ناپذیر؛ مقتدر صدرنشین

آی اسپورت- شاگردان والورده با کسب یک پیروزی شیرین در خانه رئال سوسیداد توانستند به روند شکست ناپذیری خود ادامه دهند. تیم های رئال سوسیداد و بارسلونا از هفته نوزدهم لالیگا در ساعت ۲۳:۱۵ به مصاف یکدیگر رفتند. بارسلونا با نتیجه ۲-۴ در این بازی پیروز شد تا پس از ۱۱ سال در خانه سوسیداد به پیروزی دست یابد. بارسا با ۹ امتیاز اختلاف نسبت به اتلتیکو به صدرنشینی اش ادامه داد.

لحظات حساس بازی

دقیقه ۱۱: تیم میزبان روی یک حمله سریع با ضربه سر ویلیان خوزه روی سانتر ارسالی پریتو توانست دروازه تراشتگن را باز کند. 

دقیقه ۲۸: سوسیداد پس از برخورد ضربه خوزه به مدافع بارسلونا که باعث شد توپ تغییر مسیر دهد بار دیگر به گل رسید اما داور این گل را به دلیل خطای سوسیداد روی راکیتیچ مردود اعلام کرد. 

دقیقه ۳۴: تیم میزبان به بازی خوبش ادامه داد و توسط خوانمی به گل دوم هم رسید. کانالس یک پاس زیبا برای خوانمی در درون محوطه جریمه فرستاد و ضربه این بازیکن پس از برخورد با روبرتو وارد دروازه شد. 

دقیقه ۳۱: کانالس روی حرکت خوب ویلیان خوزه صاحب فرصت خوبی شد اما تراشتگن به خوبی ضربه این بازیکن را مهار کرد. 

دقیقه ۳۹: بارسا پس ازاین گل سراپا حمله شد و در دقیقه ۳۹ روی همکاری خوب آلبا و سوارز و توسط پائولینیو که در دهانه دروازه صاحب توپ به گل رسید. 

دقیقه ۵۰: تیم مهمان در همان ابتدای نیمه دوم روی حرکت خوب مسی و با شوت تماشایی سوارز به گل دوم و تساوی بخش خودش دست یافت. 

دقیقه ۷۱: بارسا که با دو گل عقب افتاده بود توانست از حریف خودش پیش بیفتد. فرمالن ضربه ضعیف دروازه بان سوسیداد را با ضربه سر به سمت محوطه جریمه فرستاد و توپ به سوارز در موقعیتی خوب رسید تا این بازیکن با یک ضربه محکم برای بار سوم دروازه سوسیداد را باز کند.

دقیقه ۸۵: لیونل مسی با یک ضربه آزاد فوق العاده زیبا توانست گل چهارم تیمش را هم بثمر برساند. 

 وبسایت نود

۴    
آی اسپورت
2018-01-15 01:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر