فهرست
آنالیز تصویری: نقش شجاع در گل‌ خورده/ چشمان بسته
آنالیز تصویری: نقش شجاع در گل‌ خورده/ چشمان بسته

آنالیز تصویری: نقش شجاع در گل‌ خورده/ چشمان بسته

آی اسپورت- اشتباه شجاع خلیل‌زاده در آفسایدگیری، دو گل از سه گل آخر حریفان این تیم را به آن‌ها هدیه داده. ، رکورد طولانی گل نخوردن پرسپولیس در این فصل، از بازی با استقلال خوزستان آغاز شد. بازی که دروازه پرسپولیس، روی آفساید گیری اشتباه شجاع خلیل‌زاده باز شد. خلیل‌زاده که تمرکزش روی بازیکن پشت سرش بود، از بقیه بازیکنان تیم عقب افتاد و کرملاچعب از آفساید فرار کرد. از آن زمان تا امروز، پرسپولیس فقط یک گل دیگر خورده بود تا اینکه در بازی با گسترش فولاد هم آفسایدگیری اشتباه شجاع گل اول حریف را به آن‌ها هدیه داد.

مدافعان پرسپولیس، با جاگیری درست اسماعیل فرهادی را در موقعیت آفساید قرار دادند اما خلیل‌زاده به تنهایی، بدون اینکه بازیکنی را مهار کند عقب‌تر از همه ایستاد و آفساید را پر کرد. این بار هم مهاجم حریف، قدر این موقعیت را دانست و دروازه پرسپولیس باز شد.

زوج شجاع و سیدجلال، این فصل نمایش موفقی برای پرسپولیس داشته‌اند اما نقش شجاع و اشتباهاتش در جاگیری، روی گل‌های خورده این تیم پررنگ است. بازیکنی که اگر دید محیطی را بالا ببرد و مثل سیدجلال به همه فضای اطرافش توجه کند، گل‌های دریافتی سرخپوشان از این هم کمتر خواهد شد.

 

۸۳    
آی اسپورت
2018-01-18 19:14:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر