فهرست
نادری- پرسپولیس؛ انگیزه انتقام بیخ گوش یحیی
نادری- پرسپولیس؛ انگیزه انتقام بیخ گوش یحیی

نادری- پرسپولیس؛ انگیزه انتقام بیخ گوش یحیی

آی اسپورت - یکی از اتفاقات خوب برای کادرفنی و هواداران استقلال در آستانه دربی پایتخت بازگشت مصدومان و نداشتن محروم در این مسابقه است. حالا محمود فکری این فرصت را دارد تا از همه نفراتش به دلخواه و سلیقه خود در دربی بهره بگیرد. یکی از نفرات مصدوم استقلال که با بهبودی کامل به دربی رسیده و می تواند با حضورش در ترکیب به چهره ای خاص تبدیل شود، محمد نادری است.

مدافع چپ آبی پوشان در نقل و انتقالات تابستانی با جنجال های فراوان راهی استقلال شد. او که پیش از این پیراهن پرسپولیس را برتن می کرد، اگرچه بازیکن کورتریک بلژیک بود اما به صورت قرضی در جمع سرخپوشان پایتخت حضور داشت و با پیوستن به استقلال حاشیه هایی برایش ایجاد شد.

نادری با تمام اتفاقات رخ داده و اعتراض هایی که در فضای مجازی به حضورش در استقلال شد، در ترکیب این تیم قرار گرفت و بازی های خوبی را نیز انجام داد. او در هفته های ابتدایی برای استقلال به میدان رفت اما در مصاف با شهرخودرو دچار مصدومیتی از ناحیه همسترینگ شد و به همین خاطر چند هفته دور از میادین ماند.

نادری اگرچه از هفته گذشته به بهبودی کامل رسید اما با صلاحدید کادرفنی در مصاف با آلومینیوم اراک هم بازی نکرد تا به استراحت بپردازد و برای دربی آماده شود. او از روز گذشته به تمرینات گروهی استقلال اضافه شده و حالا اصلی ترین گزینه محمود فکری برای حضور در ترکیب ثابت استقلال مقابل پرسپولیس محسوب می شود.

نادری بدون تردید یکی از چهره های جذاب مسابقه دربی 94 خواهد بود؛ این بازیکن با وجود اینکه سن و سال زیادی هم ندارد، اما تاکنون پیراهن 3 تیم مطرح فوتبال ایران یعنی تراکتور، پرسپولیس و استقلال را برتن کرده و در یک تیم اروپایی نیز به میدان رفته است. فارغ از مسائل مربوط به سابقه حضور او در پرسپولیس، نادری به عنوان یک بازیکن باتجربه و سرشناس نقش مهمی در بالا رفتن وزن تیمی استقلال در دربی خواهد داشت. او اگرچه هفته هاست به علت آسیب دیدگی دور از ترکیب بوده، اما گزینه جذابی برای محمود فکری محسوب می شود تا هرویه میلیچ و حتی محمد دانشگری که دو بازی مدافع چپ استقلال بود را نیمکت نشین کند.

از سوی دیگر حضور نادری در پرسپولیس هم فراز و نشیب های زیادی داشت. او در شرایطی به پرسپولیس پیوست که برانکو ایوانکوویچ سرمربی وقت سرخ ها علاقه زیادی به سبک بازی اش داشت و با توجه به توانایی این بازیکن برای بازی در دو پست دفاع چپ و دفاع وسط سرمربی کروات او را انتخاب کرد و در مسابقات زیادی به میدان فرستاد.

با رفتن برانکو از پرسپولیس و حضور گابریل کالدرون اما نادری نتوانست شرایط گذشته در ترکیب سرخ ها داشته باشد. او اگرچه در بازی هایی به عنوان یار فیکس به میدان رفت و عملکرد خوبی هم داشت، اما یک دوره مصدومیت و البته سلیقه کالدرون سبب شد تا آرام آرام از ترکیب دور شود. با حضور یحیی گل محمدی هم این رویه برای نادری ادامه داشت و مصدومیت های زیاد و مکرر هم مزید بر علت شد تا نادری دیگر جایگاه ثابت را در پرسپولیس نداشته باشد.

در پایان لیگ نوزدهم هم در شرایطی که گل محمدی زیاد تمایلی نداشت تا نادری را حفظ کند و از طرفی تقریبا مشخص بود در تیم کنونی پرسپولیس او نیمکت نشین خواهد شد، این بازیکن تصمیم جذابی گرفت و استقلال را به عنوان مقصد جدید فوتبالی اش برگزید.

نادری در محافل خصوصی و برخی گفت و گو ها اعلام کرده بود که گل محمدی نخواسته او در پرسپولیس بماندو با شرایطی که برایش به وجود آمد، او حالا انگیزه زیادی برای بازی کردن در ترکیب استقلال در دربی و نشان دادن توانایی هایش دارد.

نکته قابل توجه درباره نادری این است که او آخرین بازی اش برای پرسپولیس را هم در دربی سال گذشته انجام داد که حدود 20 دقیقه در ترکیب حضور داشت و عملکرد نسبتا خوبی هم ارائه کرد. این مدافع چپ باتجربه البته بعد از آن بازی مصدومیت دوباره اش را تجربه کرد و حالا فرصت خوبی برای اثبات توانمندی هایش به یحیی گل محمدی و پرسپولیسی ها دارد.

ستاره استقلال حالا که آمادگی کامل برای حضور در بازی با پرسپولیس را دارا است ،تلاش خواهد کرد تا در دو سه روز آینده نظر محمود فکری را برای حضور در ترکیب اصلی جلب کند و بی تردید انگیزه هایش برای مسابقه عصر دوشنبه بسیار بالا خواهد بود . با این شرایط در صورت فیکس بودن نادری در دربی، احتمالا شاهد یک تقابل جذاب میان او و پرسپولیسی ها خواهیم بود که شاید منجر به ایجاد حواشی جدیدی نیز بشود.

ورزش 3

۳    
آی اسپورت
2021-01-08 23:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر