فهرست
توفیق اجباری پرسپولیس؛ تقویم سرخ خلوت شد
توفیق اجباری پرسپولیس؛ تقویم سرخ خلوت شد

توفیق اجباری پرسپولیس؛ تقویم سرخ خلوت شد

آی اسپورت - تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل حضور همزمان در کورس قهرمانی لیگ برتر، حضور در جمع ۴ تیم جام حذفی و شرکت در مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، بازی‌های پرفشار و با فاصله کمی را پشت سرگذاشته است. این موضوعی بود که یحیی گل‌محمدی و شاگردانش همواره در موردش صحبت کرده و تقویم شلوغ و مسافرت‌های پیاپی در کنار بازی‌های فشرده را دلیل ناکامی در آسیا قلمداد کردند.

سرخ‌پوشان در دو بازی لیگ قهرمانان چهار بار دروازه خود را باز شده، دیدند. پیش از این مقابل استقلال هم دو بار دروازه آنها باز شد تا نشان دهند که برخلاف نیم‌فصل اول در فاز دفاعی آمادگی کافی را ندارند. حالا، اما با انتشار خبری مبنی بر تعطیلی ۱۰ روزه مسابقات لیگ برتر برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، بعد از بازی‌های امروز (یکشنبه) که از هفته بیستم باقی‌مانده بود، شاگردان گل‌محمدی فرصت خوبی برای استراحت و کار روی نقاط ضعف خط دفاع خود دارند.

پرسولیس بعد از بازی انجام نشده امروز مقابل سپاهان، باید ۴ روز بعد به مصاف تیم فوتبال شهرخودرو می‌رفت که با توجه به لغو این بازی، آن‌ها بعد از ۸ روز استراحت و تمرین به مصاف التعاون عربستان می‌روند. طبق برنامه گل‌محمدی، سرخپوشان روز جمعه مسافر امارات هستند تا در ورزشگاه زعبیل از نماینده عربستان میزبانی کنند. با توجه به لغو بازی با شهرخودرو، تقویم سرخپوشان با یک توفیق اجباری، خلوت شد تا تمرکز بازیکنان بالا برود.

۵ ۱  
آی اسپورت
2020-02-23 23:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
لنگی ها
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸، ۰۰:۰۲
بازی با شهر خودرو بدون تماشاگر است لغو نشده، با توجه به عدم بازی کردن پیروزی، بازی ۳ به هیچ به نفع سپاهان اعلام خواهد شد، پیروزی باید یک ساعت و ۲۰ دقیقه منتظر می‌ماند که کمتر یه ساعت ورزشگاه را ترک کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر