فهرست
۳ایرانی بین برترین‌های بازیکنان آسیا
۳ایرانی بین برترین‌های بازیکنان آسیا

۳ایرانی بین برترین‌های بازیکنان آسیا

آی اسپورت – طبق گزارش فاکس اسپورتس ایشیا، این سایت برترین بازیکنان را در سال ۲۰۱۷ در رده ملی معرفی کرده است، که در جمع برترین‌ها نام تیم‌ ملی و بازیکنان ایران درخشان است. چرا که تیم ملی ایران با سرمربیگری کارلوس کی‌روش با عنوان تیمی بدون شکست و منسجم راهی جام جهانی شده است.

در لیست بهترین بازیکنان نام سردار آزمون دیده شده است، ستاره‌ای که در فوتبال روسیه بازی می‌کند. همچنین رضا قوچان‌نژاد که در لیگ هلند بازی‌های چشمگیری انجام داده است. این سایت در ادامه درخصوص ستاره‌های ایرانی نوشت: «آزمون ۲۲ سال دارد و در تیم ملی بازی‌های درخشانی از خود به  نمایش گذاشته است، آزمون در ۸ بازی ۶ گل در سال ۲۰۱۷ برای تیم ملی ایران زده است.»

همچنین این سایت در ادامه درخصوص رضا قوچان‌نژاد نوشت: «قوچان‌نژاد بازیکن ۳۰ ساله تیم ملی ایران یکی از تاثیرگذارترین مهره‌های کارلوس کی‌روش است و در رسیدن تیم ملی ایران به جام جهانی موثر بوده است.» سومین ستاره ایرانی که این سایت نام برده است مهدی طارمی است. این سایت در تحلیل خود درخصوص مهدی طارمی نوشته طارمی ستاره‌ای است که در لیگ ایران بازی‌های درخشانی به نمایش گذاشته است.

۱    
آی اسپورت
2017-12-31 10:55:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر